Anielskie horoskopy i przesłania. Medytacje, modlitwy i artykuły o tematyce ezoterycznej.
Blog > Komentarze do wpisu

Energia pieniędzy, wymiana energetyczna

Im więcej dajemy tym więcej otrzymujemy.
Jaki jest największy sekret robienia pieniędzy? 
Jaka jest ta jedna rzecz, która sprawdza się u każdego? Rozdawaj pieniądze. Daj je ludziom, którzy pomogli ci pozostać w bliskości z twoim wewnętrznym światłem. Daj je ludziom, którzy cię inspirują, służą ci , leczą, kochają cię. Daj je ludziom bez oczekiwania na to, że ci się odpłacą, ale daj je wiedząc, że wrócą do ciebie z jakiegoś źródła zwielokrotnione.


Ważne jest, żeby nie oczekiwać , aby to właśnie ta obdarowana osoba (czy instytucja) w jakiś sposób oddały ci pieniądze czy też odpłaciły ci w jakikolwiek inny sposób. Miej świadomość, że pieniądze wrócą do ciebie, ale nie zastanawiaj się ani nie decyduj kiedy i w jakiej formie to nastąpi. Po prostu ufaj i wiedz, że tak się stanie.


Dawanie pieniędzy jest sensowne wtedy gdy odbywa się bez poczucia obowiązku. 
Jeśli dajesz pieniądze bez poczucia radości w sercu jest mało prawdopodobne, że pieniądze te wrócą do ciebie zwielokrotnione.


Będziesz się może zastanawiać jaką kwotą obdarować daną osobę (bądź instytucję). Nie sposób określić sztywnej kwoty. Wiele przekazów mówi o tzw. dziesięcinie - czyli o tym, żeby dawać jedną dziesiątą swoich dochodów. Jednakże dla bardzo wielu ludzi mogłaby to być sytuacja wywołująca jakiś dyskomfort, a tego należy uniknąć. Sama / sam musisz odpowiedzieć sobie na to pytanie. Zapytaj siebie jaką kwotę możesz przeznaczyć , by czuć radość z obdarowywania? Czy będzie to 1 zł; 100, 500 czy 10000 zł - ważne, byś ty czuła / czuł się z tą kwotą komfortowo na każdym poziomie. Wpłata może być jednorazowa, ale możesz wybraną osobę lub instytucję wspierać regularnie. Co również jest istotne to świadomość z jaką podchodzisz do wydawania pieniędzy. I ma to znaczenie nie tylko w tym przypadku (gdy obdarowujesz kogoś nie wiedząc kiedy i co konkretnie otrzymasz w zamian), lecz także w życiu codziennym, podczas dokonywania zakupów. Nie możesz mieć poczucia straty; nie możesz myśleć i czuć, że straciłaś / straciłeś pieniądze ponieważ wówczas tworzysz wokół siebie przestrzeń do dalszych strat. A raczej tego nie chcesz, prawda? :D Wydawaj, rozdawaj pieniądze z lekkością, radością i świadomością, że coś zyskujesz, że się bogacisz. Przecież płacąc za zakupy w zamian otrzymujesz jakiś towar (bądź usługę) to gdzie tu może być mowa o stracie? Zamieniasz jedną formę w energii w inną. Dając pieniądze osobie (lub instytucji), która cię inspiruje wiedz, że również się bogacisz ponieważ ta osoba (lub instytucja) dając ci inspirację daje ci pomoc na drodze rozwoju, a to jest coś, co jest niezwykle cenne. 
Jeszcze jedna ważna kwestia: sporo osób mówi, że podzielą się swoimi pieniędzmi gdy ich dochody wzrosną. Wychodząc z takiego założenia wysyłasz do Wszechświata wibrację braku. Twierdzisz bowiem, że nie masz pieniędzy i nie możesz się nimi dzielić, a więc wibrujesz na poziomie braku. Dzieląc się bezinteresownie swoimi pieniędzmi - nawet jeśli będzie to na początku symboliczna kwota - wysyłasz do Wszechświata informację, że masz pieniądze, że wibrujesz na poziomie dostatku i wiesz, że prędzej czy później pieniądze wrócą do ciebie pomnożone. Pamiętaj: prędzej czy później. Kiedy dokładnie? Na to pytanie nie ma konkretnej odpowiedzi. Być może nastąpi to już następnego dnia, być może po miesiącu, a może upłynie ponad rok... Pieniądze mogą wrócić do ciebie w postaci gotówki (np. znajdziesz je na ulicy lub wygrasz w lotto); może otrzymasz propozycję o wiele lepiej płatnej pracy, a może wygrasz samochód w jakimś konkursie.


Najprostszym sposobem, aby określić gdzie dać pieniądze jest zadanie sobie pytania:
- Gdzie dano ci najwięcej radości?
A jeżeli chcesz sprecyzować to jeszcze bardziej lub potrzebujesz dalszych pytań, aby odpowiedzieć sobie na pytanie gdzie dać pieniądze sprawdź te poniższe:
- Gdzie przypomniano ci o twojej Boskości?
- Gdzie zostałaś / zostałeś zachęcona / zachęcony, aby realizować swoje marzenia?
- Kto sprawił, że poczułaś / poczułeś się szczęśliwa / szczęśliwy, że żyjesz? 
Cokolwiek odpowiesz wiesz już gdzie dać pieniądze. 

Jeśli więc czujesz, że prowadzony przeze mnie blog przyniósł ci kiedyś radość, błogość, napełnił cię pozytywną energią, zainspirował bądź przypomniał ci o twojej Boskości i czujesz, że chcesz dokonać energetycznej wymiany - zapraszam. :)

 

(Fragmenty tekstu napisane kursywą pochodzą z książki autorstwa Joe Vitale "Największy w historii sekret robienia pieniędzy"; reszta tekstu jest mojego autorstwa).

 

 

 

Konto:

77 1140 2004 0000 3502 3794 3030
 


 

Za pośrednictwem PayPal:

 

https://www.paypal.me/BPiotrowska

 

 

 

 

W tytule wpłaty proszę wpisać "darowizna". 

 

 

 

Przesyłam Wam moc Anielskich błogosławieństw.

 

 

 

wtorek, 11 lipca 2017, plum74
Kontakt: celestyna.gemma.fortunata@tlen.pl

Polecane wpisy

  • Inspiracja duchowej świadomości

    Prawdziwa zmiana następuje z poziomu miłości i akceptacji. Akceptacja nie oznacza, że sytuacja musi być dalej cały czas taka sama. Odczuwasz frustrację i napięc

  • Manifestacja pragnień przy pomocy prostej techniki

    Przygotuj listę rzeczy, które chciałabyś / chciałbyś zamanifestować w swojej rzeczywistości. Przygotuj również samoprzylepne karteczki i coś do pisania. Pamięta

  • Inspiracja duchowej świadomości

    "Niektóre zmiany wyglądają negatywnie na powierzchni, ale wkrótce uświadomisz sobie, że w twoim życiu tworzy się przestrzeń na to, by wyłoniło się coś nowego."

O mnie !

Kontakt !

Wymiana energetyczna !

Dodaj do ulubonych

 Wejscie w przestrzen serca !

Instagram !

Anielski Swiat na Facebooku !