Anielskie horoskopy i przesłania. Medytacje, modlitwy i artykuły o tematyce ezoterycznej.
Blog > Komentarze do wpisu

Inspiracja duchowej świadomości

W 100% ufaj sobie, Wszechświatowi i Świętej Podróży, która zwana jest życiem. Trzeba wspomnieć, że nie jest tak proste jak mogłoby się wydawać trwanie w wiecznej ufnosci, dostępności i otwartości na siebie, Wszechświat i życie. Trzeba wyjść poza strefę komfortu i ufać w to co jest poza umysłem… poza wszystkim co znamy.

Wielkim sekretem życia w stanie stałego zaufania jest nauczenie się jak trwać w żeńskiej energii. To jest wysoce płodne doświadczenie otwarcia, głębokiej relaksacji i czystej wrażliwości. Kiedy ta energia wkracza do naszego ciała oznacza to, że przestajemy angażować się w społeczeństwo kontrolowane przez dominującą energię męską i zaczynamy witać żeńską magnetyczną siłę, która jest obecna w jądrze każdego atomu tworzenia.

Ta święta żeńska energia jest dzika, wyzwalająca i bardzo magnetyczna. Jest wewnątrz wszystkiego wokół nas. Jest bardzo realna i ukazuje się realnie kiedy przestajemy ścigać życie, które nas nie satysfakcjonuje. Gdy zwracamy się do swojego wnętrza, by odnaleźć Boskie żeńskie źródło jednoczymy się ze starożytną drogą bycia, która odżywia naszą Duszę. Odnalezienie tej naturalnej duchowej energii we wnętrzu naszej istoty i umiejętne zrelaksowanie się w niej pozwala nam poczuć jedność z całym Wszechświatem gdziekolwiek się znajdziemy.
Ten oświecony stan jest absolutnym zaufaniem w to co jest tu i teraz. To całkowite zaufanie tworzy natychmiastowe uczucie wolności od wątpliwości, oporu i strachu. Umysł przestaje kontrolować wszystko  i uwalnia się od potrzeby trzymania się doświadczeń innych niż te, które obecne są w danym momencie.
Gdy trwamy w pełnym zaufaniu zaczynamy pozwalać magicznemu Wszechświatowi, by przejawiał się tak jak On tego pragnie. Jeśli chcesz oddać tylko 99% kontroli nad życiem to zastanów się co powstrzymuje cię przed oddaniem 100%? Dlaczego chcesz trzymać się myśli wypełnionych strachem, zwątpieniem i potrzebą sprawowania większej kontroli? Dlaczego to miałoby być ważniejsze niż duchowa wolność?

Trwanie w stuprocentowym zaufaniu wymaga uwolnienia się od wierzeń, nawyków, żądań w stosunku do siebie, do innych i do świata. To oznacza, że przestajesz unikać swojej nieograniczonej duchowej natury. Totalne zaufanie to rozpoznanie, że jesteś Boską Duszą i głęboko poświęcasz się swojej duchowej jaźni. Sekretem jest objęcie zarówno radości i bólu, który masz w sobie.

Życie ma być stałym procesem zaufania. Aby je mistrzowsko opanować wspaniała święta żeńska energia musi być w naszym centrum tak, żebyśmy mogli czuć się zaspokojeni i prowadzeni w każdym momencie życia.

środa, 15 listopada 2017, plum74
Kontakt: celestyna.gemma.fortunata@tlen.pl

Polecane wpisy

  • Inspiracja duchowej świadomości

    Czy czujesz, że wzywa cię twoja kreatywność? Czy pozwalasz swojej kreatywności przejawiać się? Czy raczej czujesz się ograniczona / ograniczony? Zanurz się w gł

  • Inspiracja duchowej świadomości

    Osoba, która czuje się komfortowo sama ze sobą; osoba, która prawdziwie kocha i szanuje siebie korzysta ze swojej prawdziwej mocy. Gdy ktoś ugruntowany jest w ś

  • Drugi poziom prawdy

    To poziom życia w wyższej świadomości i duchowych staraniach. Ludzie, którzy nazywają ten poziom domem są tymi, którzy zaszli dalej w swoim zrozumieniu tego kim

O mnie !

Kontakt !

Wymiana energetyczna !

Dodaj do ulubonych

 Wejscie w przestrzen serca !

Instagram !

Anielski Swiat na Facebooku !