Anielskie horoskopy i przesłania. Medytacje, modlitwy i artykuły o tematyce ezoterycznej.
Blog > Komentarze do wpisu

Anioł Imamiah (Anioł Rozpoznawania Błędów) - patron osób urodzonych w okresie 8 - 12 grudnia

Anioł Imamiah jest patronem osób urodzonych w okresie od 8 do 12 grudnia,  ale oczywiście z Jego pomocy mogą korzystać wszyscy ludzie; również ci urodzeni w innym terminie.  :-)

Anioł Imamiah (Anioł Rozpoznawania Błędów). Jego imię oznacza: "Bóg, który ukryty jest w ciemności". Anioł ten pomaga rozpoznawać i zadośćuczynić za popełnione przez ludzi błędy. Anioł Imamiah napełnia nas odwagą, emocjonalną siłą i wielkim wigorem. Pomaga nam łatwiej wykonywać trudne zadania. Przywraca nam wiarę w siebie samych. Anioł Imamiah udoskonala nasze życie towarzyskie; przynosi nam harmonię i spokój. Napełni twoją Duszę cierpliwością, pokorą i prostotą. Jeśli czujesz, że tkwisz w jednym miejscu, w starych schematach myślowych i emocjonalnych wezwij tego wspaniałego Anioła, by pomógł ci wydostać się ze starych ścieżek, by pomógł ci uwolnić się od blokad i byś dzięki temu  mogła / mógł dokonać znaczącej zmiany w swoim życiu. 

Ludzie urodzeni w tym okresie są bardzo cierpliwi i odważni. Mają bardzo żywiołowy temperament. Uwielbiają pracować oraz tworzyć piękno. Odnajdują się w wielu profesjach. Znają znaczenie magicznych symboli. Z łatwością potrafią utrzymywać negatywną energię z daleka od swojego domu. Ważny jest dla nich szacunek. Ich charakter i działania są często inspiracją dla innych osób. Wiedzą, że w życiu popełnia się błędy; wiedzą również, że z tych błędów można się uczyć i dzięki temu wzrastać i nabierać doświadczenia. Potrafią naprawić sytuacje, które wydają się być beznadziejne.

piątek, 08 grudnia 2017, plum74
Kontakt: celestyna.gemma.fortunata@tlen.pl

Polecane wpisy

O mnie !

Kontakt !

Wymiana energetyczna !

Dodaj do ulubonych

 Wejscie w przestrzen serca !

Instagram !

Anielski Swiat na Facebooku !