Anielskie horoskopy i przesłania. Medytacje, modlitwy i artykuły o tematyce ezoterycznej.
niedziela, 24 września 2017

Wdzięczność to jedna z najwspanialszych i najpotężniejszych cnót. Życie z wdzięcznością w sercu ma moc ogromnej transformacji. Gdy zbytnio zagubisz się w iluzorycznym cierpieniu zapominasz o wdzięczności; możesz twierdzić, że nie masz za co być wdzięczną / wdzięcznym. Gdybyś jednak postarała / postarał się przekroczyć siebie i ograniczające poglądy wówczas na pewno stwierdziłabyś / stwierdziłbyś, że mimo wszystko masz powody do wdzięczności. Doceń nawet najmniejsze przejawy dobra w twoim życiu, a przekonasz się, że doświadczać będziesz coraz większej ilości błogosławieństw. 

sobota, 23 września 2017

 

 

Uwolnij się od strachu. Twoim największym strachem jest wejście w swoją wspaniałość. Gdybyś ot tak po prostu uwolniła / uwolnił się od poczucia, że jesteś nic nie warta / warty, że jesteś niedoskonała / niedoskonały, że czegoś ci brakuje itp. to następnego dnia obudziłabyś / obudziłbyś się dosłownie w nowym świecie. Doznałabyś / doznałbyś tego wspaniałego wewnętrznego zrozumienia, inspiracji, przypomniałabyś / przypomniałbyś sobie kim naprawdę jesteś. I w tym momencie zniknąłby cały strach. Zostałby tylko spokój i radość. W sercu wiedziałabyś / wiedziałbyś, że wszystko jest dobrze. Wiedziałabyś / wiedziałbyś, że śmierć nie istnieje; że istnieje tylko życie. Życie nie jest niebezpieczne. Życie i śmierć są idealnie bezpieczne. Żyjesz w bezpiecznym wszechświecie. Jedynym “niebezpieczeństwem” jest to, że myślisz, iż nie jesteś bezpieczna / bezpieczny. Często używa się strachu uważając, że strach pomaga uniknąć tego, co może człowieka skrzywdzić. Nic nie może cię zranić. Nic! Możesz żyć w strachu i dawać sobie fałszywe poczucie bezpieczeństwa lub możesz żyć w miłości i dawać sobie prawdziwe poczucie bezpieczeństwa. Jesteś miłością. Jesteś Bogiem. Strach nie jest tym kim jesteś. Strach nie jest częścią Boga. Uświadom sobie swoją wielkość, zjednocz się z nią. Wtedy nie będziesz już dłużej czuć potrzeby trzymania się strachu. Uwolnij się od strachu.

piątek, 22 września 2017

"Nasze iluzje - wierzenia, których się trzymamy - są wrotami do naszej wolności. Musimy po prostu przez nie przejść bez zaborczego trzymania się czy bez odpychania ich od siebie. Nie powinniśmy im wierzyć, ale również nie powinniśmy od nich uciekać. Musimy ujrzeć każdy moment pozornej niewoli jako zaproszenie do wolności. Wtedy staje się to aktem miłości, aktem współczucia i przestajemy uciekać. "

 

Adyashanti

czwartek, 21 września 2017

Im silniej, im pełniej otwierasz się na swoje wewnętrzne przewodnictwo tym bardziej zaczynasz sobie uświadamiać, że poza twoim ego istnieje moc, która pragnie pomagać ci żyć w sposób spełniony, głęboki; moc, która pragnie pomóc ci odnaleźć sens i realizować twój potencjał. Im większą uwagę zwracasz na wewnętrzne przewodnictwo tym bardziej staje się ono widoczne, wyraźne, a z jego pomocą możesz zacząć kreować w swoim życiu cuda. Twoje wewnętrzne przewodnictwo to Wyższa Jaźń; ta część twojej istoty, która trwa w stałej, w pełni świadomej Jedności z Bogiem.

środa, 20 września 2017

Kochane Dusze!

Rozpoczął się nowy rok numerologiczny. :) Tym razem możecie wybrać dla siebie kartę z przesłaniem na cały rok numerologiczny. Poproście intuicję, by wskazała wam która karta niesie ze sobą najtrafniejsze dla was przesłanie na cały rok numerologiczny. Gdy już wybierzecie kartę wystarczy, że wejdziecie na tę stronę

 

 http://anielskiswiatkarty.blox.pl/2017/09/Wybierz-dla-siebie-karte-z-przeslaniem-na-nowy.html

 

by poznać znaczenie wybranej przez was karty.

Życzę Anielsko udanego wyboru. O:)Kończy się pewien etap w twoim życiu; błogosław to, co było, co jest, co będzie. Wyraź prawdziwą wdzięczność za lekcje, które wyniosłaś / wyniosłeś z tego etapu; lekcje, które pozwoliły ci uwolnić się od starych schematów; tych, które już nie są ci do niczego potrzebne. Pozwól, by koniec obecnego cyklu i początek kolejnego nastąpił z lekkością oraz łaską i wiedz, że coś cudownego może pojawić się w twoim świecie w każdym momencie. Raduj się faktem, że bogatsza / bogatszy w zdobytą wiedzę możesz teraz łatwiej poradzić sobie z ewentualnymi życiowymi wyzwaniami. 

wtorek, 19 września 2017

Anioł Menadel jest patronem osób urodzonych w okresie od 18 do 23 września, ale oczywiście z Jego pomocy mogą korzystać wszyscy ludzie; również ci urodzeni w innym terminie. :-)

Anioł Menadel (Anioł Pracy). Jego imię oznacza: “Szanowny Bóg”. Jest Aniołem pracy, pomocy, altruizmu, współpracy i powołania. Pomoże ci znaleźć najlepszą dla ciebie pracę lub dostosować się do warunków w twojej obecnej pracy. Pomoże ci wykonać wewnętrzną pracę nad własnym rozwojem. Może pokazać ci jak poprzez pracę odnaleźć wolność i jak zrozumieć sens pracy. Pomoże ci ujrzeć twój prawdziwy potencjał oraz w pełni poświęcić się temu, co robisz.


Ludzie urodzeni w tym okresie mają niezwykle silną wolę. Są mądrzy, pewni siebie, optymistyczni i niezależni. W pracy są prawdziwymi perfekcjonistami. Cieszą się zasłużonym szacunkiem. Wysoko cenią prawdę i uczciwość. Mają silną wiarę, wierzą w Boga, ale nie wierzą w religię. Bywają bardzo uparci i nie lubią prosić o pomoc. 

 

Nie zawsze musisz wiedzieć "dlaczego". Kiedy sprawy nie układają się po twojej myśli wówczas pierwszym pytaniem jest: "dlaczego". Zadajesz to pytanie sobie, swoim przyjaciołom, istotom duchowym... Skupiasz się na tym dlaczego masz takie czy inne odczucia, dlaczego dzieją się rzeczy, których nie lubisz. Chcesz odpowiedzi. Czy wiesz jednak, że zdarza się, iż pytanie "dlaczego" jest czynnikiem rozpraszającym? Oczekujesz na zrozumienie dlaczego rzeczy są takie jakie są, lub dlaczego utknęłaś / utknąłeś, lub dlaczego pojawia się w twoim życiu jakiś wzorzec i to oczekiwanie sprawia, że nie wprowadzasz zmian. Zamiast pytać dlaczego lepiej zapytać  i zrozumieć czym jest wzorzec, który przewija się w życiu. Nie zawsze jest to proste ponieważ nie jest łatwo połączyć się i chcieć rozpoznać własne ograniczenia, blokady, opór. Trzeba jednak dotrzeć do tego, co leży ukryte głęboko, by energia z powrotem mogła płynąć swobodnie. 

poniedziałek, 18 września 2017
niedziela, 17 września 2017
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 242
| < Wrzesień 2017 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
O autorze

O mnie !

energia pieniedzy !

Dodaj do ulubonych

 Wejscie w przestrzen serca !

Anielski Swiat na Facebooku !