Anielskie horoskopy i przesłania. Medytacje, modlitwy i artykuły o tematyce ezoterycznej.
wtorek, 27 września 2016

Regularnie świat duchowy przypomina ci o tym, że najważniejszy jest rozwój. Teraz Anioły pragną ci powiedzieć, żebyś jeszcze uważniej słuchała / słuchał swojej intuicji i zwracała / zwracał uwagę na wszelkie subtelne znaki związane z twoją duchową ścieżką. Z wdzięcznością przyjmuj pomoc płynącą do ciebie ze świata duchowego i podczas swej podroży staraj się być elastyczna / elastyczny,  mieć otwarty umysł i serce wypełnione miłością.

poniedziałek, 26 września 2016

Jesteś sobą. Na całym świecie nie ma drugiej dokładnie takiej samej osoby jak ty. Wszystko co pochodzi od ciebie jest autentycznie twoje ponieważ to właśnie ty to wybrałaś / wybrałeś. Twoje jest ciało, uczucia, usta, głos, wszystkie działania, fantazje, marzenia, nadzieje, lęki, triumfy, sukcesy i porażki. Ponieważ wszystko to jest twoje możesz dokładnie zapoznać się ze sobą. Dzięki temu możesz pokochać siebie i zaprzyjaźnić się z każdą częścią siebie. Są części ciebie, które doskonale pasują i  takie, których nie znasz, ale jak długo kochasz siebie i jesteś swoim przyjacielem wtedy z odwagą i nadzieją możesz wypatrywać najlepszych rozwiązań i poznawać siebie coraz lepiej. Masz wszystko co potrzebne ci do przeżycia, do bycia osobą produktywną i kreatywną. Jesteś sobą. I to wystarczy.

 

Obecność Anioła Zwycięstwa oznacza, że zwyciężyłaś / zwyciężyłeś . Form, które przybrać może twoje zwycięstwo jest nieskończenie wiele. Ważne jest, byś zawsze wiedziała / wiedział,  że możesz więcej niż wydaje ci się, że możesz. Nie nakładaj ograniczeń na siebie i na to, co tworzysz. Uwolnij się od pytań i wątpliwości typu: "co", "jak", "w jaki sposób"? Zawierz, a otrzymasz. Zawierz, a zawsze zwyciężysz. Wszechświat jest nieograniczony, nieskończony. Koncepty braku, ubóstwa pochodzą ze sfery mentalnej. Ty naprawdę zasługujesz na to, by zwyciężać i osiągać sukcesy.


 

niedziela, 25 września 2016

Kiedy nauczysz się dostrzegać piękno we wszystkim wówczas ujrzysz piękno także w sobie. Zatrzymaj się. Powąchaj kwiaty. Spójrz w niebo i zobacz piękne słońce i chmury. Wsłuchaj się w śpiew ptaków. Poczuj, ujrzyj całe piękno w sobie i wokół siebie. Każdego dnia poświęcaj trochę czasu tylko sobie: zrelaksuj się w sposób, który będzie najbardziej ci odpowiadał. Wypełnij swój czas ciszą, kojącą muzyką: tym wszystkim co odżywia twoją Duszę.

 

sobota, 24 września 2016

Rozwój duchowy i kochanie siebie są nierozłączne. Gdy podejmujesz kroki na ścieżce duchowego wzrostu wówczas miłość do siebie jest czymś naturalnym. Stajesz się coraz bardziej spokojna / spokojny, życzliwa / życzliwy, pełna / pełny miłości i współczucia. Wraz z rozwojem zmienia się twój umysł: staje się on coraz piękniejszy.

piątek, 23 września 2016
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 190
| < Wrzesień 2016 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
O autorze

O mnie !

Cudem jestem !

Anielskie wrozby !

Seanse indywidualne !

Swiadomosc rozwoju !

Moje prace !

Anielski Swiat na Facebooku !

Dodaj do ulubonych