Anielskie horoskopy i przesłania. Medytacje, modlitwy i artykuły o tematyce ezoterycznej.
poniedziałek, 22 października 2018

 

Czy czujesz, że wzywa cię twoja kreatywność? Czy pozwalasz swojej kreatywności przejawiać się? Czy raczej czujesz się ograniczona / ograniczony? Zanurz się w głębię swojej duchowej istoty, postaraj się dotrzeć do źródła kreatywności i wyraź intencję, by twoja kreatywność przejawiła się w pełnej formie.

Różne są techniki, metody za pomocą których możesz wyrażać siebie. Jeśli nie wiesz która jest najlepsza dla ciebie - wypróbuj każdą po kolei, aż odkryjesz tę najlepszą (jedną lub wiele). Pamiętaj, by uwolnić się od strachu przed oceną ponieważ ten strach bywa paraliżujący. Gdy z kolei przełamiesz swój kreatywny impas wówczas pozwolisz, by energia płynęła znacznie swobodniej w różnych sferach twojego życia.

niedziela, 21 października 2018

Osoba, która czuje się komfortowo sama ze sobą; osoba, która prawdziwie kocha i szanuje siebie korzysta ze swojej prawdziwej mocy. Gdy ktoś ugruntowany jest w świadomości swej własnej wartości oraz we własnej mocy wówczas przyciąga do siebie życzliwe osoby i tworzy z innymi ludźmi relacje oparte na miłości, szacunku, wsparciu i zrozumieniu. Osoba, której siła jest autentyczna nie boi się przejawiać swej wrażliwości ponieważ doskonale wie, że wrażliwość jest zaletą.

sobota, 20 października 2018

 

To poziom życia w wyższej świadomości i duchowych staraniach. Ludzie, którzy nazywają ten poziom domem są tymi, którzy zaszli dalej w swoim zrozumieniu tego kim są i dlaczego się tu znaleźli.

Oni są tymi, którzy uznają wszystkie podstawowe duchowe koncepcje takie jak reinkarnacja, świadomość, energia, a nawet istnienie świata eterycznego. Zaczynają odczuwać siebie jako Duszę doświadczającą Stworzenia ujawniającego się jako duchowe zdarzenia i to odzwierciedla się w ich duchowym stylu życia: zostają wegetarianami, praktykują jogę, medytują i pracują nad zainicjowaniem wspanialszej duchowej podróży.

Ludzie na tym poziomie nie zawsze zdają sobie z tego sprawę, że są starymi Duszami, które z łatwością rozumieją duchowy świat w całym jego pięknie i złożoności. Poszli krok poza przebudzenie i szukają ponownego przypomnienia sobie wszystkich wspomnień o duchowości.

 

 

 

 

 

 

Autor tekstu: Sufian Chaudhary

piątek, 19 października 2018

 

Pierwszy poziom to coś czego większość ludzi na Ziemi obecnie doświadcza jako “Oświecenia”. Ludzie, którzy są na pierwszym poziomie to ci, którzy przeczytali kilka duchowych, religijnych i filozoficznych książek i czują, że osiągnęli szerszą i bardziej przebudzoną perspektywę widzenia Życia niż otaczający ich ludzie. To osoby, które piszą książki lub blogi o samorozwoju, o pozytywnym nastawieniu i teraz w jakiś sposób pomagają ludzkości osiągnąć ten sam poziom.

Poziom pierwszy wcale nie jest łatwy. Te osoby wiele przeszły w swoim życiu, aby zainicjować ten poziom prawdy i zdecydowanie wyprzedzają aktualne społeczne normy naszej świadomości.

Do osób na tym poziomie prawdy często docierają inne osoby ponieważ osoby, które osiągnęły pierwszy poziom prawdy są w stanie pociągnąć innych na nową ścieżkę świadomego życia.

 

 

 

Autor tekstu: Sufian Chaudhary

czwartek, 18 października 2018
środa, 17 października 2018

 

Tu, na Ziemi jest wiele istotnych realizacji, z którymi się spotykamy w zależności od roli, jaką odgrywamy w naszym ludzkim ciele. Możemy dojść do bardzo konkretnego urzeczywistnienia z żadnego innego powodu jak ten, że uważamy, iż jest to najwyższy poziom wiedzy, który możemy osiągnąć w danym momencie. To jak różny poziom zrozumienia osiągamy często zależy od poziomu świadomości, który otacza naszą planetę i poziomu świadomości naszej Duszy, a ta wymiana zachodzi w harmonijnym sposób. Gdybyśmy mieli sięgnąć do wyższej formy świadomości nasz poziom zrozumienia odzwierciedlałby wyższą wibracyjną naturę.

Obecny poziom ludzkiej świadomości osiągnął pewien poziom prawdy, którą znamy jako Oświecenie. Niektórzy Mistrzowie tacy jak Budda inkarnowali, aby przekazać swoje nauki i dać nam mentalną strukturę potrzebną do zrozumienia co to oznacza osiągnąć Oświecenie. Jednak wielu rzadko bierze pod uwagę to, że może być coś więcej niż te nauki; coś bardziej wszechogarniającego; coś bardziej oświeconego niż obecny poziom zrozumienia pozwala nam osiągnąć. Poziomy świadomości można odkrywać jak warstwy karczocha gdzie do czasu gdy znajdziesz drogę do środka pozostaje ci tylko złoty rdzeń w kolorze kremowym - niektórzy twierdzą, że jest to najbardziej wykwintna część!

Sześć poziomów prawdy to mapa prowadząca z obecnego stanu ludzkiej świadomości do niektórych najwyższych znanych planów egzystencji. Ważne jest, żeby zrozumieć, że wszystkie te poziomy są w rzeczywistości prawdziwe i w żadnym punkcie czasu nie jest możliwe, aby któryś z tych poziomów był fałszywy. Te sześć poziomów prawdy zaczyna się w punkcie wyjścia dla obecnego poziomu świadomości ludzkości i buduje się na sobie wzajemnie łącząc ze sobą ścieżki. Na pewno jednak istnieje więcej niż sześć poziomów prawdy.

 

 

 

 

Autor tekstu: Sufian Chaudhary

 

Postaraj się uprościć swoje życie.

Postaraj się usunąć ze swego życia wszystkie komplikacje, zasady, powinności itp. Poprzez uproszczenie życia i usunięcie trywialnej pogoni (która jest tak bardzo zajmująca) otwierasz kanał dla geniuszu, który jest w tobie.

Jedną z najbardziej efektywnych technik na uproszczenie życia jest spędzenie każdego dnia przynajmniej 20 minut w ciszy i medytacji. Im bardziej świadomy kontakt nawiązujesz ze Źródłem tym bardziej doceniasz swoją Wyższą Jaźń. A to właśnie od twojej Wyższej Jaźni będzie manifestował się twój geniusz.

 

 

 

 

Autor tekstu: Wayne Dyer.

wtorek, 16 października 2018

Strach obecny w twoim sercu ma działanie destrukcyjne. Nie ma znaczenia czego się obawiasz - efekt zawsze jest ten sam. Natomiast miłość, radość, spokój - to wibracje tworzenia. Może jeszcze niezbyt pewnie czujesz się w roli kreatora swojej rzeczywistości. Przywołaj Anioły i poproś Je, by ostatecznie pomogły ci uwolnić się od starych, nieprzydatnych już wierzeń i ścieżek myślowych. Z Anielską pomocą wzniesiesz swoje wibracje na wyższy poziom, a dzięki temu szybciej nauczysz się manifestować dla siebie tylko pozytywne doświadczenia. 

poniedziałek, 15 października 2018
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 272
| < Październik 2018 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
O autorze

O mnie !

Kontakt !

Wymiana energetyczna !

Dodaj do ulubonych

 Wejscie w przestrzen serca !

Instagram !

Anielski Swiat na Facebooku !