Anielskie horoskopy i przesłania. Medytacje, modlitwy i artykuły o tematyce ezoterycznej.
niedziela, 19 listopada 2017

 

Twoja Dusza prowadzi cię, byś stanęła/ stanął w swoim świetle i powiedziała / powiedział swoją prawdę. Czy jesteś autentyczna / autentyczny w tym co mówisz? Czy mówisz tylko to, co inni chcą usłyszeć? Wypowiedz to, co jest ważne, co powinno zostać usłyszane. Sytuacja nie poprawi się jeśli będziesz trzymać się na uboczu i nie wypowiesz swej prawdy. Prawda jest ważniejsza niż słowa. W jaki sposób ulegasz zbytnim kompromisom? Czy zaprzeczasz swoim uczuciom? Czy zgadzasz się na robienie tego co nie sprawia ci przyjemności? Czy za wszelką cenę zgadzasz się z kimś tylko po to, by utrzymać spokój? Gdzie, w jakiej sferze, w jaki sposób nie masz własnego głosu? Czy nie jest tak, że twoje opinie, wierzenia, sposoby działania są mniej istotne niż opinie, wierzenia i sposoby działania innych osób? Czy tłumisz wszystko w sobie? Twoja opinia się liczy! Ty się liczysz! Przemów! Nadszedł najlepszy moment! Gdy tak zrobisz na nowo odkryjesz siebie i być może otworzą się drzwi, które przedtem były przed tobą zamknięte.

sobota, 18 listopada 2017

Anioł Mihael jest patronem osób urodzonych w okresie od 18 do 22 listopada, ale oczywiście z Jego pomocy mogą korzystać wszyscy ludzie; również ci urodzeni w innym terminie. :-)

 

Anioł Mihael (Anioł Urodzaju). Jego imię oznacza: “Bóg hojny Ojciec”. Jest Aniołem urodzaju, płodności, żyzności. Do twoich związków z innymi ludźmi wniesie harmonię. Jest powiązany z procesami wzrostu, rozwoju, reprodukcji i owocnej pracy. Kreuje pojednanie i fuzję między energią męską i żeńską. Może pomóc ci rozwinąć duchowe dary. Anioł Mihael przynosi zarówno wewnętrzny jak i zewnętrzny spokój. Uczy nas jak istotna jest umiejętność uważnego słuchania. Z pomocą Anioła Mihaela szybciej materializują się w naszym życiu Boskie Intencje. 

Ludzie urodzeni w tym okresie są inteligentni,  uczciwi, życzliwi i spokojni. Cechuje ich także optymizm i pewność siebie i doskonale wiedzą jak pomóc innym odzyskać pewność siebie i optymistyczne podejście do życia. Często znani są z tego, że bronią praw kobiet. Ich życiowym celem jest humanitarne traktowanie ludzi i zwierząt. Społeczeństwo, w którym żyją jest dla nich bardzo ważne. Chętnie pomagają innym tak na płaszczyźnie socjalnej jak i politycznej. Świetnie sprawdzają się w roli osób prowadzących terapie małżeńskie. Kochają dzieci i dlatego przeważnie mają liczne potomstwo. Zawsze mają mnóstwo energii.

Życie to miłość, jedność, połączenie, nowe doświadczenia, odkrycia, kreatywność, naukę, wzrost i rozwój. Życie często przynosi nam doświadczenia, które nie podobają się naszemu ego; przynosi te doświadczenia po to, byśmy mogli uczyć się, ewoluować i dojść do czegoś nowego, czegoś co da nam nowe okoliczności, co pozwoli nam rozwinąć talenty, poszerzy nasze zrozumienie i świadomość. Paradoksalnie - według ego - życie działa często tak, że nie daje nam tego co byśmy chcieli otrzymać lub usuwa nas ze stworzonych przez ego sytuacji (takich jak: związki z innymi ludźmi, miejsce pracy, miejsce zamieszkania itp.). Życie ma swój własny plan, a plan ten często różni się od wąskiej perspektywy ego oraz jego powierzchownych zachcianek. Życie ma swoją perspektywę i wyższe cele i prawdziwym błogosławieństwem dla nas jest poddać się Wyższemu Przewodnictwu. Uwierz, że dzięki temu dostaniesz to, co sprawi, że będziesz prawdziwie szczęśliwa / szczęśliwy i będziesz stawać się coraz lepszą wersją siebie.

piątek, 17 listopada 2017

Wszechświat jest ogromny; tak ogromny, że aż niepojęty. Nikt nie dotarł do jego granic. Nikt nie był w stanie objąć jego bezmiaru i złożoności. To jest poza intelektualnym zrozumieniem jakiejkolwiek rasy istniejącej we Wszechświecie. Jednak całe Stworzenie ma jedno Źródło i jednego Autora. Kiedy zaczniesz myśleć o Bogu w tym szerszym kontekście wtedy Bóg staje się tak ogromny, niezmierzony, że aż niepojęty. Z pewnością musisz wyrzec się idei, że Bóg przedkłada jeden świat czy jedną rasę nad inną. W ciągu historii ludzkości relacje człowieka z Bogiem były punktem centralnym skupienia i studiów religijnych. Jednak w religii Bóg postrzegany jest jako lokalna istota posiadająca ludzkie cechy; istota przesiąknięta ludzką psychologią i emocjami. Nawet jeśli Bóg uważany jest jako niezrozumiały to i tak zawsze w jakimś stopniu przesiąknięty jest ludzkimi cechami, emocjami i psychologią. Aby myśleć o Bogu poza tą ograniczoną definicją trzeba rozważyć swoją własną naturę, własną przyszłość, własne przeznaczenie i całą rzeczywistość. Jesteś Boskim Stworzeniem, częścią Boskiej Kreacji i jesteś połączona / połączony ze wszystkim co zostało przez Boga stworzone: nie tylko na tym małym świecie (który jest niczym ziarenko piasku na plaży), ale wszędzie: tak daleko, że nasz wzrok i nasze pojmowanie tam nie sięga.

czwartek, 16 listopada 2017

Staraj się zawsze w każdym człowieku, w każdej sytuacji zobaczyć to, co kryje się pod powierzchnią. Nie bądź kimś, kto ocenia wyłącznie po pozorach. I co równie istotne: nie udawaj kogoś kim nie jesteś. Gdy nie jesteś szczera / szczery tak wobec siebie jak i wobec innych sprawiasz, że twoja energia zamiast wzrastać - maleje. Autentyczne relacje ewoluują z autentycznych osobowości.

środa, 15 listopada 2017

W 100% ufaj sobie, Wszechświatowi i Świętej Podróży, która zwana jest życiem. Trzeba wspomnieć, że nie jest tak proste jak mogłoby się wydawać trwanie w wiecznej ufnosci, dostępności i otwartości na siebie, Wszechświat i życie. Trzeba wyjść poza strefę komfortu i ufać w to co jest poza umysłem… poza wszystkim co znamy.

Wielkim sekretem życia w stanie stałego zaufania jest nauczenie się jak trwać w żeńskiej energii. To jest wysoce płodne doświadczenie otwarcia, głębokiej relaksacji i czystej wrażliwości. Kiedy ta energia wkracza do naszego ciała oznacza to, że przestajemy angażować się w społeczeństwo kontrolowane przez dominującą energię męską i zaczynamy witać żeńską magnetyczną siłę, która jest obecna w jądrze każdego atomu tworzenia.

Ta święta żeńska energia jest dzika, wyzwalająca i bardzo magnetyczna. Jest wewnątrz wszystkiego wokół nas. Jest bardzo realna i ukazuje się realnie kiedy przestajemy ścigać życie, które nas nie satysfakcjonuje. Gdy zwracamy się do swojego wnętrza, by odnaleźć Boskie żeńskie źródło jednoczymy się ze starożytną drogą bycia, która odżywia naszą Duszę. Odnalezienie tej naturalnej duchowej energii we wnętrzu naszej istoty i umiejętne zrelaksowanie się w niej pozwala nam poczuć jedność z całym Wszechświatem gdziekolwiek się znajdziemy.
Ten oświecony stan jest absolutnym zaufaniem w to co jest tu i teraz. To całkowite zaufanie tworzy natychmiastowe uczucie wolności od wątpliwości, oporu i strachu. Umysł przestaje kontrolować wszystko  i uwalnia się od potrzeby trzymania się doświadczeń innych niż te, które obecne są w danym momencie.
Gdy trwamy w pełnym zaufaniu zaczynamy pozwalać magicznemu Wszechświatowi, by przejawiał się tak jak On tego pragnie. Jeśli chcesz oddać tylko 99% kontroli nad życiem to zastanów się co powstrzymuje cię przed oddaniem 100%? Dlaczego chcesz trzymać się myśli wypełnionych strachem, zwątpieniem i potrzebą sprawowania większej kontroli? Dlaczego to miałoby być ważniejsze niż duchowa wolność?

Trwanie w stuprocentowym zaufaniu wymaga uwolnienia się od wierzeń, nawyków, żądań w stosunku do siebie, do innych i do świata. To oznacza, że przestajesz unikać swojej nieograniczonej duchowej natury. Totalne zaufanie to rozpoznanie, że jesteś Boską Duszą i głęboko poświęcasz się swojej duchowej jaźni. Sekretem jest objęcie zarówno radości i bólu, który masz w sobie.

Życie ma być stałym procesem zaufania. Aby je mistrzowsko opanować wspaniała święta żeńska energia musi być w naszym centrum tak, żebyśmy mogli czuć się zaspokojeni i prowadzeni w każdym momencie życia.

wtorek, 14 listopada 2017

Anioł Ariel jest patronem osób urodzonych w okresie od 13 do 17 listopada, ale oczywiście z Jego pomocy mogą korzystać wszyscy ludzie; również ci urodzeni w innym terminie. :-)

Anioł Asaliah (Anioł Kontemplacji). Jego imię oznacza: “Bóg, który jest sprawiedliwością”. Ten Anioł zanosi nasze modlitwy do Boga. Pomaga nam zrozumieć jak ważne jest wielbienie Boga. Pokaże ci jak kontemplować wyższy punkt widzenia. Pomoże ci ujrzeć prawdę ukrytą w zwykłych, codziennych kwestiach. Anioł Asaliah odkrywa przed nami ważność wszystkich kosmicznych procesów. Udziela pomocy w osiągnięciu wyższych duchowych poziomów. Przynosi zainteresowanie ezoteryką. Jest patronem strategów, geniuszy, osób mających talent do planowania. Podczas medytacji pomaga nam się skoncentrować. Anioł Asaliah napełni cię wysokimi standardami moralnymi, szacunkiem, lojalnością i wiernością. Daje nam możliwość odwiedzania wyższych światów równoległych, w których możemy spotkać osoby nie będące już na planie fizycznym oraz inne duchowe istoty.

Ludzie urodzeni w tym okresie obrali sobie za cel stworzenie raju na ziemi i pragną tego dokonać współpracując ze światem duchowym. Z natury są mili, sympatyczni i delikatni. Ze względu na swoje przyjemne usposobienie z łatwością nawiązują przyjaźnie. Cechuje ich wielka charyzma i z tego powodu przeważnie są w centrum zainteresowania. Ich życie często jest bardzo dynamiczne, potrafią docenić każdą sekundę życia. Stale gotowi są do działania. Nie obawiają się przekraczania własnych ograniczeń. Mają w sobie wiele mądrości. Nie poddają się nawet w obliczu niesprzyjających okoliczności. Bywają uparci. Nie znoszą chaosu, bałaganu, zamieszania. Dumni są ze wszystkiego co osiągnęli w życiu.Anioły mówią, że powinnaś / powinieneś teraz wycofać się z sytuacji, która jest dla ciebie trudna, niekomfortowa. Wycofaj się w poszukiwaniu nowych horyzontów. Jeśli nie wiesz jak to zrobić wystarczy, że poprosisz Anioły o pomoc, a natychmiast otrzymasz odpowiednie przewodnictwo. Wyobraź sobie, że stoisz w okręgu. Czujesz się w nim w pewien sposób paradoksalnie bezpiecznie, ale uświadom sobie sprawę, że mimo wszystko ten okrąg jest ograniczony. Jeśli wyjdziesz poza ten okrąg wówczas napłyną do ciebie wspaniałe pomysły i inspiracje, które dostarczą ci cudownych rozwiązań dla wszystkich kwestii, które cię ograniczają.

poniedziałek, 13 listopada 2017

Głębokie części twojej istoty świadome są tych celów i intencji, które są unikalne dla ciebie. Nieświadomie masz w sobie coś co możesz uznać za zestaw  “wzorców” dla konkretnego rodzaju fizycznej rzeczywistości, którą chcesz zmaterializować. Te wzorce przejawiają się w ciągu twojego życia w postaci powtarzających się snów, pragnień czy tęsknot. Ty jesteś architektem swojego życia.

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 248
| < Listopad 2017 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
O autorze

O mnie !

energia pieniedzy !

Kontakt !

Dodaj do ulubonych

 Wejscie w przestrzen serca !

Instagram !

Anielski Swiat na Facebooku !