Anielskie horoskopy i przesłania. Medytacje, modlitwy i artykuły o tematyce ezoterycznej.
czwartek, 14 marca 2019

Moi mili!

Z przyczyn zupełnie ode mnie niezależnych muszę jeszcze raz zmienić adres bloga. Mam nadzieję, że tym razem już na stałe. :-D

 

Oto nowy adres:

https://anielskiswiat.wordpress.com/blog/

 

 

Na razie blog nie jest jeszcze indeksowany, a to oznacza, że wejść na niego można tylko wpisując cały adres w pasku adresowym przeglądarki (czyli tak jak widoczne jest to powyżej: https://anielskiswiat.wordpress.com/blog/ Na chwilę obecną blog nie zostanie znaleziony przez żadne wyszukiwarki. Dlatego najlepiej dodać nowy adres do zakładek, ustawić jako stronę startową itp. ;-)

niedziela, 10 marca 2019

Kochane Dusze!

Dwa dni przerwy w Anielskim Świecie. 

Zapraszam ponownie we wtorek - 12.03 - wtedy podam Wam adres nowego bloga. 

Wszystkiego Anielskiego dla Was, kochani.

sobota, 09 marca 2019

 

 img_0023292x439

Twoje ciało jest twoim pojazdem na ziemi. Ono ma głos. Mówi ci czego potrzebuje. Tak więc zwróć uwagę na ciało i na to co ono próbuje ci powiedzieć. Jeśli jakaś część nie jest w równowadze lub jest zablokowana - ciało poinformuje cię o tym. Bądź wobec swojego ciała delikatna / delikatny i łagodna / łagodny; odżywiaj je i szanuj, a przede wszystkim zwracaj uwagę na swoje myśli. Gdy następnym razem będziesz mieć jakąś negatywną lub krytyczną myśl na temat jakiejkolwiek części swego ciała zatrzymaj się i zmień ją na myśl pełną miłości i akceptacji. Okaż wdzięczność i podziękuj swojemu ciału za to co ono robi dla ciebie.

Zamknij oczy. Weź głęboki, powolny oddech i pozwól, by ten oddech wpłynął do każdej części twojego ciała. Zrelaksuj ciało, zrelaksuj myśli i wyobraź sobie każdy oddech jako łagodne, lśniące światło, które uzdrawia każdą część ciebie.

Negatywne myśli, emocje i nastawienie mogą często być przyczyną wielu chorób. Tak więc pozwól tylko pozytywnym myślom rozkwitać. Gdy twoje wierzenia i nastawienie  się zmienią wówczas zmieni się również twoje ciało.
piątek, 08 marca 2019

Gdy uda ci się zharmonizować swoja energię, gdy wyraźnie określisz własne pragnienia i bez wysiłku skupisz na nich swoją uwagę wówczas zauważysz, że szczęście wreszcie się do ciebie uśmiecha. Zaryzykuj. Teraz właśnie nastał idealny moment na to, by z ufnością zrobić krok, który już od tak dawna chciałaś / chciałeś wykonać.

czwartek, 07 marca 2019

 

Spójrz na innych ludzi jak na źródło informacji o sobie samej / samym; spójrz na ludzi w odmienny sposób i zobacz, że ludzie, którzy cię denerwują są odzwierciedleniem dynamiki zachodzącej w tobie, a wynikającej z twoich wewnętrznych zmagań.

Aby uwolnić się od mało znaczących kwestii wykorzystaj perspektywę. To, co cię w jakikolwiek sposób zajmuje, a co wpływa na ciebie w jakikolwiek negatywny sposób umieść w perspektywie - oddal to od siebie i zastanów się czy to będzie miało znaczenie w przyszłości? Owszem, najważniejsza i jedyna jest chwila obecna, ale spojrzenie na coś, co wyprowadza cię z równowagi z perspektywy przyszłości może pomóc ci odzyskać zgubioną równowagę.

Samozrozumienie. Jeśli ktoś lub coś cię denerwuje postaraj się dojść do sedna problemu. Reagowanie na problem jest czymś zupełnie naturalnym - jesteśmy ludźmi, żyjemy, mamy emocje, reagujemy. Musisz pamiętać, że emocje zapisują się w twojej matrycy, czyli w twoim ciele i polu energetycznym. Im częściej, im więcej będziesz reagować na określone sytuacje w ten sam sposób tym mocniejszy stanie się odcisk energetyczny w twojej matrycy i tym trudniej będzie ci się wyrwać z błędnego koła reakcji. Dlatego warto dojść do sedna sprawy i usunąć przyczynę, aby nie powtarzać negatywnych reakcji.

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 563
| < Marzec 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
O autorze

O mnie !

Kontakt !

Wymiana energetyczna !

Dodaj do ulubonych

 Wejscie w przestrzen serca !

Instagram !

Anielski Swiat na Facebooku !