Anielskie horoskopy i przesłania. Medytacje, modlitwy i artykuły o tematyce ezoterycznej.
poniedziałek, 24 kwietnia 2017

Miłość przejawiać się może na wiele sposobów. Gdy czujesz się kochana / kochany i gdy sama wypełniona / sam wypełniony jesteś miłością wtedy odczuwasz radość i bezpieczeństwo. Miłość podnosi na duchu i uzdrawia. Gdy twoje serce jest otwarte i miłość płynie swobodnie wówczas uzdrowienie następuje na wszystkich płaszczyznach: fizycznej, emocjonalnej oraz w każdej sferze twojego życia. Miłość jest esencją istnienia i nie sposób przecenić jej wartości.niedziela, 23 kwietnia 2017


JESTEŚ SIŁĄ, KTÓRA BAWI SIĘ TWOIM UMYSŁEM i KTÓRA posługuje się twoim ciałem jak ulubioną zabawką. l to jest główny powód twojego tutaj pobytu: bawić się i cieszyć. Urodziliśmy się z prawem do szczęścia, prawem do radości życia.
Nie jesteśmy tu po to, by cierpieć.
Jeśli ktoś pragnie cierpieć, proszę bardzo, jednak nie jest to nasz obowiązek - nie musimy cierpieć.


Dlaczego więc cierpimy? Ponieważ cały świat cierpi, więc zakładamy, że cierpienie jest normą. Potem tworzymy sobie cały system przekonań, który utwierdza nas w tej „prawdzie". Nasze religie głoszą, że przybyliśmy tu, by cierpieć, że życie jest padołem łez. Męcz się dzisiaj, wykaż cierpliwość i pokorę, a kiedy umrzesz, zostanie ci to wynagrodzone. Brzmi ładnie, tyle że to nieprawda.
Wybraliśmy cierpienie ponieważ nauczono nas cierpieć. Jeśli nadal będziemy dokonywać takich samych wyborów nigdy nie przestaniemy cierpieć. Sen Planety zawiera w sobie historię ludzkości, ewolucję

Urodziliśmy się z prawem do szczęścia, prawem do radości życia.
Nie jesteśmy tu po to, by cierpieć.

Człowiek cierpi, bo wie. Wiemy to, w co wierzymy. Znamy te wszystkie kłamstwa, a ponieważ nie możemy ich spełnić, cierpimy.
To nieprawda, że kiedy umrzesz pójdziesz do piekła albo do nieba. Żyjesz w piekle albo żyjesz w niebie, ale teraz. Piekło i niebo istnieją wyłącznie na poziomie umysłu. Jeśli cierpisz teraz, będziesz też cierpieć po śmierci, ponieważ umysł nie umiera razem z mózgiem. Sen trwa i kiedy naszym snem jest piekło, po śmierci wciąż śnimy w tym samym piekle. Jedyną różnicą między śmiercią i snem jest to, że kiedy śpisz, możesz się obudzić, bo mózg pracuje. Kiedy umieramy nie możemy się obudzić ponieważ mózg również umarł, ale sen trwa.
Raj lub piekło są tu i teraz. Nie musisz czekać, aż umrzesz. Jeśli weźmiesz odpowiedzialność za swoje życie, za swoje postępowanie, przyszłość będzie w twoich rękach i możesz żyć w raju, dopóki twoje ciało żyje.
Sen jaki większość ludzi śni na tej planecie jest oczywiście piekłem. To nie jest ani słuszne, ani niesłuszne, ani dobre, ani złe, i nikt nie jest temu winien. Czy możemy obwiniać rodziców? Nie. Chcieli jak najlepiej, kiedy jeszcze w dzieciństwie cię wychowywali. Ich rodzice robili to samo: też starali się ze wszystkich sił. Jeśli masz dzieci, też nie wiesz, jak mógłbyś je inaczej wychować. Stać się świadomym nie oznacza, że trzeba kogoś winić albo dręczyć się poczuciem winy za to, co sam zrobiłeś. Dlaczego mamy się poczuwać do winy za chorobę umysłu, która jest jak epidemia?
Już wiesz, że wszystko, co istnieje, jest doskonałe. Jesteś doskonały taki, jaki jesteś. To prawda. Jesteś mistrzem. Nawet kiedy ćwiczysz gniew i zazdrość twój gniew i twoja zazdrość są doskonałe. Nawet jeśli przeżywasz wielki dramat jest on doskonały, jest piękny. Kiedy oglądasz film w rodzaju „Przeminęło z wiatrem" potrafisz płakać nad losem jego bohaterów. Kto powiedział, że piekło nie jest piękne? Piekło może być inspirujące. Jest doskonałe ponieważ wszystko jest doskonałe. Nawet jeśli śnisz w swoim życiu sen o piekle jesteś doskonały taki jaki jesteś.
To wiedza każe nam wierzyć, że jesteśmy niedoskonali. Wiedza jest tylko opisem snu. Sen nie jest rzeczywisty więc i wiedza jest nierzeczywista. Skądkolwiek wiedza pochodzi zawsze jest prawdziwa tylko z jednego punktu widzenia. 

Raj lub piekło są tu i teraz. Nie musisz czekać aż umrzesz. Jeśli podejmiesz odpowiedzialność za swoje życie, za swoje postępowanie, przyszłość będzie w twoich
rękach i możesz żyć w raju.

 

"Ścieżka miłości" Don Miguel Ruiz

sobota, 22 kwietnia 2017

Anioł Achaia jest patronem osób urodzonych w okresie między 21 a 25 kwietnia, ale oczywiście z Jego pomocy mogą korzystać wszyscy ludzie; również ci urodzeni w innym terminie.  :-)

 

Anioł Achaia (Anioł Cierpliwości). Jego imię oznacza: "Cierpliwy Bóg". Możesz przywołać tego Anioła jeśli pragniesz mieć więcej cierpliwości. On niesie ze sobą cierpliwość wszystkiego co kiedykolwiek zostało stworzone we Wszechświecie. Anioł Achaia pomaga odkrywać sekrety natury oraz prawdę, którą nosimy w sobie. Pokazuje nam jak możemy łączyć się z wewnętrznymi wymiarami, a tam możemy odnaleźć odpowiedzi na nurtujące nas pytania. Anioł Achaia pomoże ci z łatwością przejść najtrudniejsze nawet zadanie i rozwiązać każdy problem. Jest uważany za propagatora Boskiej Wiedzy. Pomoże ci w nauce i zdawaniu egzaminów.


Ludzie urodzeni w tym okresie są bardzo uduchowieni, ale jednocześnie twardo stoją na ziemi. Szanowani są za ich wielką wiedzę (bardzo często dysponują ogromną wiedzą nie mając jednocześnie formalnego wykształcenia). Zawsze kierują się swoją intuicją i dlatego też nie boją się podejmowania ryzyka. Kiedy napotykają na jakiś problem cierpliwie analizują go ze wszystkich stron. Kochają zwierzęta i rośliny; dbają o nie i szanują ponieważ wiedzą, że rośliny i zwierzęta są dziełami Boga. Potrafią zrozumieć każdego człowieka. Mają uzdolnienia artystyczne. 

 

Nie ma czegoś takiego jak "zawsze" czy "nigdy". Uważaj na te określenia. One są kłamstwami i mogą stworzyć poczucie przynaglenia lub bezsilności; nakręcają historię poszukiwania i braku. Nie ma czegoś takiego jak "reszta twojego życia" czy "cały długi dzień". Istnieje tylko TERAZ; twoje jedyne miejsce mocy. Nawet myślenie o dniu jutrzejszym może być czymś zbędnym. Bądź w teraźniejszości.
Możesz dostać się "tam" poprzez bycie "tutaj". Zbyt często ludzie skupiają się na celu, na miejscu przeznaczenia i zapominają o samej podróży; odłączają się od cennych kolejnych kroków. Poprzez poczucie "jeszcze tam nie dotarłam / dotarłem" tworzą stres. Radość może być odnaleziona w tu i teraz i nie ma nic wspólnego z celami, miejscem przeznaczenia, z tym czego chcesz. Nie myśl o 10 000 kroków, które musisz wykonać. Skup się na pojedynczym, obecnym kroku, na cudownej chwili obecnej. Oddychaj. Poczuj życie w swoim ciele. Być może nie wiesz aktualnie dokąd zmierzasz. I to też jest OK. Zaprzyjaźnij się ze swoim poczuciem niepewności, zwątpienia czy lęku; naucz się jak pokochać to święte miejsce bez odpowiedzi. Czy wiesz, że nawet to miejsce jest żywe, kreatywne i wypełnione potencjałem?

piątek, 21 kwietnia 2017

 

Urodziłaś / urodziłeś się ze wspaniałym (emocjonalnym) systemem przewodnictwa, który w każdej chwili pozwala ci rozpoznać jaka dokładnie jest twoja wibracyjna zawartość, a to ma ścisły związek z Prawem Przyciągania.

Jeśli twoim pragnieniem jest czuć się dobrze i praktykujesz wybieranie myśli, które sprawiają, że czujesz się dobrze wtedy w twoim świecie pojawiać się będzie tylko to, co dobre.

czwartek, 20 kwietnia 2017

Boskie Promienie są aspektami Świadomości Stwórcy.  Wszystkie Promienie reprezentują różne cechy Źródła,  a ich zadaniem jest wspieranie nas i łączenie z energią Stwórcy,  z której się wywodzimy. Energia Stwórcy jest w nas, ale ponieważ przychodząc na świat przechodzimy przez zasłonę zapomnienia przez większość egzystencji nie pamiętamy o naszej Jedności ze  Stwórcą. Zawsze jednak w którymś momencie  następuje duchowe przebudzenie i wówczas otrzymujemy wiele narzędzi,  z pomocą których możemy sprawić,  że nasza łączność z energią Stwórcy stawać się będzie coraz silniejsza,  coraz pełniejsza.  Każdy z Boskich Promieni pochodzi prosto od Źródła.  Zjednoczenie się z Boskimi Promieniami pomoże ci wzrastać i coraz lepiej poznawać siebie jako przejaw Stwórcy. 

Z Boskimi Promieniami najlepiej pracować oczywiście podczas medytacji. Wyraź  intencję połączenia się z danym Promieniem,  a następnie poczuj jak Boski Promień napływa do ciebie i wypełnia twoją istotę. Poczuj wszystkie cechy danego Promienia; zwróć uwagę na to jak odczuwasz, odbierasz go na różnych poziomach swojej istoty.

Mimo iż każdy Promień ma określone charakterystyczne cechy  (jak np. kolor) to może zdarzyć się,  iż ktoś odczuje dany Promień w troszeczkę inny sposób. 

Pierwszy Boski Promień

http://anielskiswiat.blox.pl/2017/04/Pierwszy-Boski-Promien.html

 

Drugi Boski Promień

http://anielskiswiat.blox.pl/2017/04/Drugi-Boski-Promien.html

 

Trzeci Boski Promień

http://anielskiswiat.blox.pl/2017/04/Trzeci-Boski-Promien.html

 

Czwarty Boski Promień

http://anielskiswiat.blox.pl/2017/04/Czwarty-Boski-Promien.html

 

Piąty Boski Promień

http://anielskiswiat.blox.pl/2017/04/Piaty-Boski-Promien.html

 

Szósty Boski Promień

http://anielskiswiat.blox.pl/2017/04/Szosty-Boski-Promien.html

 

Siódmy Boski Promień

http://anielskiswiat.blox.pl/2017/04/Siodmy-Boski-Promien.html

 

Ósmy Boski Promień

http://anielskiswiat.blox.pl/2017/04/Osmy-Boski-Promien.html

 

Dziewiąty Boski Promień

http://anielskiswiat.blox.pl/2017/04/Dziewiaty-Boski-Promien.html

 

Dziesiąty Boski Promień

http://anielskiswiat.blox.pl/2017/04/Dziesiaty-Boski-Promien.html

 

Jedenasty Boski Promień

http://anielskiswiat.blox.pl/2017/04/Jedenasty-Boski-Promien.html

 

Dwunasty Boski Promień

http://anielskiswiat.blox.pl/2017/04/Dwunasty-Boski-Promien.html
Czy czasami czujesz, że manifestujesz w życiu zarówno to co dobre jak i to co złe? Manifestowanie tego co dobre jest czymś fantastycznym, ale co w przypadku gdy to, co manifestuje się w twoim życiu nie jest zbytnio pożądane?
Najlepszą rzeczą jaką możesz zrobić jest ujrzenie potencjalnych problemów w nowym świetle: czego one mogą cię nauczyć?

Gdy odkryjesz dlaczego problemy pojawiły się w twoim życiu i jakie niosą ze sobą lekcje możesz je przemienić.

Oto co możesz zrobić:
- Zaakceptuj.
Gdy życie zaskakuje cię w nieprzyjemny sposób daj sobie czas, by to przetrawić. Daj sobie czas, by w pełni zaakceptować to, czego nie możesz zmienić ponieważ opór powoduje, że niechciana, nieprzyjemna sytuacja wzrasta, wzmacnia się i przez to więcej tego, co negatywne wnika do twojego świata. Akceptacja może przetransformować twój problem ponieważ wtedy nie dajesz mu żadnej mocy. Możesz wizualizować jak chciałabyś / chciałbyś, aby ta sytuacja wyglądała, a następnie swobodnie to puść. Zrobiłam tak z wieloma problemami, z którymi ostatnio się zmierzyłam i widziałam jak w krótkim czasie te sytuacje pozytywnie się zmieniły - nie wymagało to ode mnie wielkiego wysiłku (tylko kilka pozytywnych afirmacji i wizualizacji).
- Działaj.
Podejmij działanie; zrób to, co możesz zrobić i nie stresuj się tym czego zrobić nie możesz. Uporanie się z każdą kwestią po kolei przyniesie ci wielką satysfakcję nawet jeśli masz mnóstwo rzeczy do zrobienia. Zdobędziesz Mount Everest krok po kroku. A wtedy gdy spojrzysz wstecz zobaczysz jak wiele zrobiłaś/ zrobiłeś i jak potężna / potężny jesteś. Czułam się ostatnio kompletnie przytłoczona tym co miałam do zrobienia, ale pomalutku zrobiłam wszystko. Większość "zmagania" było w moim umyśle. Wciąż mam jeszcze kilka spraw do załatwienia, ale wiem, że wszystko odbędzie się w Boskim Czasie!
- Zaufaj w przepływ energii (synchroniczność). Ja odnajduję się gdy poddaję się chwili obecnej i wtedy odnajduję błogosławieństwo nawet w największym chaosie. Po prostu mam wiedzę, że jestem w przepływie uniwersalnej (kosmicznej) energii i wszystko będzie dobrze. Ćwicz więc ugruntowanie się w chwili obecnej i zaufaj, że wszystko jest w Boskim Porządku. Było tak, że dosłownie siedziałam i obserwowałam jak najbardziej zachwycające rzeczy płynęły i układały się na właściwym miejscu jak gigantyczne puzzle - gdybym starała się to wszystko kontrolować nigdy nie ułożyłoby się to w ten sposób.
Rok 2017 jest rokiem mocy natychmiastowej manifestacji uważaj więc na czym się skupiasz, jakie są twoje intencje ponieważ teraz wszystko manifestuje się dużo szybciej.
Postaraj się ujrzeć swoje problemy jako okazje do nauki i transmutuj zło w dobro - przecież jesteś alchemikiem. Wiesz o tym?
Definicja alchemii.
W zamierzchłych czasach alchemia to było przemienianie czegoś materialnego w złoto (to jest krótka i słodka wersja :D).
Gdy zamierzasz dokonać duchowej alchemii wtedy przekształcasz coś (sytuację itp.) w "złoto" (skarb, obfitość, bogactwo).
Aby dokonać alchemicznej transmutacji danej sytuacji musisz w tę sytuację wejść (zagłębić się) i przemienić ją od wewnątrz do zewnątrz. Poprzez medytację lub spokojną wizualizację zagłęb się w to, co cię "gryzie" i zacznij działać magicznie: znajdź klejnot zrozumienia / nauki, który to klejnot ofiaruje ci dana sytuacja i delikatnie, powoli zmieniaj sytuację (poprzez wizualizację w umyśle) w to, co chcesz, żeby zamanifestowało się w twoim życiu.
Utrzymuj zjednoczenie ze swoją wizją przez cały czas, a zwłaszcza gdy odczuwasz niepokój w żołądku (splocie słonecznym) - cały czas dokonuj alchemicznej transmutacji!Autorka tekstu: Cherie Roe Dirksen

środa, 19 kwietnia 2017

Anioł Lelahel jest patronem osób urodzonych w okresie między 15 a 20 kwietnia, ale oczywiście z Jego pomocy mogą korzystać wszyscy ludzie; również ci urodzeni w innym terminie.  :-)

 

Anioł Lelahel  (Anioł Boskiej Miłości i Światła). Jego imię oznacza: „Bóg godny wychwalania”. Boskie Światło i Boska Miłość mogą uzdrowić wszystko. Anioł Lelahel oczyszcza nasze zrozumienie i pomaga nam zajrzeć do naszego wnętrza, abyśmy mogli otrzymać więcej wiedzy i mądrości.  Ten Anioł przynosi szczęście i fortunę.  On trzyma dla nas lustro naszej Duszy. Pozwala nam ujrzeć naszą Duszę i dzięki temu możemy dokonać zmian potrzebnych do tego, abyśmy mogli żyć w szczęściu,  pomyślności i spokoju. Anioł Lelahel jest patronem wszystkiego co jest naturalnie piękne.  Promuje naturalne piękno i piękne dzieła w naszym środowisku.  Jest patronem i przewodnikiem artystów; napełnia ludzi kreatywnością.  Możesz prosić Anioła Lelahela o pomoc w kwestiach związanych z rozwojem duchowym, uzdrawianiem,  miłością,  sztuką,  pomyślnością  i nauką.  

Ludzie urodzeni w tym okresie często większość swojego czasu i energii poświęcają na zwalczanie tego,  co złe,  negatywne. Niezwykle chętnie pomagają innym; często poświęcają przy tym swoje własne dobro. Nie poddają się ograniczeniom; uważają,  że wszystko jest możliwe.  Jeśli naprawdę chcą coś osiągnąć z pewnością znajdą sposób,  by to uczynić.  Mają silnie rozwinięte dary parapsychiczne. Z łatwością komunikują się ze światem duchowym. Swojej siły zawsze używają w dobrym celu. Są idealistami. Cechuje ich inteligencja oraz  wewnętrzna  równowaga

"Dawanie mówi Wszechświatowi, iż wierzysz, że otrzymujesz to czego potrzebujesz. Nawet kiedy opróżnisz portfel nie boisz się i okazujesz swoją wiarę i pewność, że twoje kufry wypełnią się znowu, a miłość jaką dajesz innym jest najważniejsza. Gdy wierzysz, że te rzeczy są prawdziwe doświadczasz ich oraz obfitości jak gdyby niebo otworzyło się dla ciebie."

Mike Dooley

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 220
| < Kwiecień 2017 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
O autorze

O mnie !

Swiadomosc rozwoju !

Dodaj do ulubonych

 Wejscie w przestrzen serca !