Anielskie horoskopy i przesłania. Medytacje, modlitwy i artykuły o tematyce ezoterycznej.
środa, 07 grudnia 2016

”Proces przemian nie zawsze jest łatwy i wymaga przede wszystkim zaufania. Wymaga wiary. Wiara czyni cuda. Uwierz, że jeśli uświadomisz sobie, że to ty jesteś artystką / artystą, która / który tworzy swoje życie, swoją rzeczywistość; to ty jesteś twórcą – współtwórcą z Bogiem – osiągniesz wtedy sukces, szczęście i spełnienie. Twoja intuicja cię nie zawodzi. Słuchaj jej, uwierz w nią. Sukces jest na horyzoncie. Nie obawiaj się porażki, nastaw się na sukces.”

 

Przesłanie przekazała: Bożena Piotrowskawtorek, 06 grudnia 2016

Bycie osobą miłą, troskliwą i kochającą w stosunku do innych ludzi jest bardzo ważne. Pamiętaj jednak, że równie istotne jest przejawianie wszystkich wspaniałych cech w stosunku do siebie samej / samego. Jesteś najbliższą sobie istotą; jesteś dziełem Boga - dlaczego więc nie miałabyś / miałbyś siebie kochać, szanować i rozpieszczać? Całkowicie na to zasługujesz!

poniedziałek, 05 grudnia 2016

Anioł Wnikliwości przybywa do ciebie, by dzięki Boskiej Łasce pomóc ci zorientować się czy kroczysz dobrą drogą, czy idziesz we właściwym kierunku. Anioł ten pomoże ci wybrać to, co dla ciebie najlepsze i poznać co służy twojemu najwyższemu dobru i największej radości oraz rozwojowi.

 

Niezależnie od zewnętrznych okoliczności obecnych w twoim życiu wiedz, że jesteś doskonałą, piękną i mądrą istotą. Kochaj i szanuj siebie, a otrzymasz miłość i szacunek od innych osób. Doceniaj swą wyjątkowość; miej świadomość, że Bóg przejawia się w różnych formach i postaciach, a każda z nich jest perfekcyjna.

niedziela, 04 grudnia 2016

Tworzenie swojej rzeczywistości: dlaczego ponosimy porażki.


Strach.
Na ten temat można napisać całe tomy. Strach jest największą siłą napędową kryjącą się za ludzkimi decyzjami. Jedynym celem strachu jest to, że on trzyma nas przy życiu, ale na tym kończy się jego rola.
Często nasze decyzje bazują na strachu.
Oto kilka przykładów:
"Powinnam / powinienem poślubić tę osobę ponieważ on / ona może o mnie zadbać" (strach przed życiem w ubóstwie).
"Wkrótce powinnam mieć dziecko" (strach przed byciem za starą; syndrom tykającego zegara biologicznego).
"Muszę trwać w tej złej pracy" (strach przed zmianą i gorszą sytuacją finansową).
"Muszę lepiej się odżywiać" (strach przed przytyciem).
"Muszę zacząć chodzić do kościoła" (strach przed śmiercią).
"Nie mogę zaprosić jej na randkę" (strach przed odrzuceniem).
Dlaczego nie rozpoczynamy własnego biznesu? Dlaczego trwamy w pracy, do której czujemy wstręt? Często dlatego, że się obawiamy. Ludzie często tkwią w toksycznych relacjach ponieważ obawiają się samotności. Niespełnione marzenia wynikają ze strachu przed porażką.
Naturalną rzeczą dla ludzi jest strach przed nieznanym. Jednak jeżeli użyjemy wszystkich technik do programowania naszej przyszłości wtedy nie istnieje coś takiego jak "nieznane".
Czy zdajesz sobie sprawę jak blokującą energią jest strach? Skonfrontuj się ze swoimi lękami ponieważ w przeciwnym razie one zrujnują twoje życie.


Twoja przeszłość już minęła.
Jest wielu ludzi, którzy odczuwają pogardę do siebie samych i nienawidzą siebie z powodu czegoś co sami zrobili lub co przytrafiło im się w przeszłości. Sami wybieramy negatywne cechy, które sobie przypisujemy. To jest nasza decyzja. Możemy być kim chcemy. Ciało może ewentualnie podążać za umysłem, a wszystko to jest programem, który może być zmieniony w dowolnym czasie.
Wszystkie choroby tworzymy sami. Ludzie potrafią wyleczyć się z raka, polio czy depresji używając regresji w czasie (do łona matki czy nawet jeszcze dalej), by określić moment, w którym dana osoba zdecydowała, by doświadczyć choroby. Pytają swoją Wyższą Jaźń dlaczego podjęli taką decyzję, dostają odpowiedź, dziękują Wyższej Jaźni , usuwają tę decyzję ze swojego życia i w ten sposób się uzdrawiają.
Ludzie mogą narodzić się w tym wcieleniu z wybranymi przez siebie schorzeniami. Jednak  po przekroczeniu pewnego punktu nie musimy już dłużej cierpieć z powodu tych schorzeń. Zajrzyj w głąb siebie i zobacz jakie lekcje - których już tak naprawdę nie potrzebujesz - są wciąż wokół ciebie.


Opór przed zmianą.
Zmiana jest stałym elementem życia. Jak zmiany determinują nasz życiowy sukces lub porażkę? Czy naprawdę jesteś na to otwarta / otwarty? Gdy zmiana już się wydarzy - czy jesteś na nią gotowa / gotowy? Czy w twojej psychice wciąż tkwią jakieś przeszłe porażki związane ze zmianą?


Złe nawyki
Generalnie potrzeba 21 dni, aby zmienić nawyk lub by wyrobić sobie nowy. Możesz skorzystać z pomocy hipnozy, by uwolnić się od określonych negatywnych nawyków, które wpływają na sposób w jaki tworzysz swoją rzeczywistość. Czy jesteś osobą negatywną? Być może relaksuje cię nadmierne objadanie się. Czy sabotujesz siebie? Poświęć czas, by przyjrzeć się jakie złe nawyki powstrzymują cię od bycia tym kim chcesz być lub posiadania tego czego pragniesz.


Blokady
Energia musi stale płynąć aby móc doświadczać bogactwa. Blokada powstaje tam gdzie energia zatrzymuje się i nie może dalej swobodnie płynąć.

 

sobota, 03 grudnia 2016

"PRZEBUDZENIE to droga do życia. Głupiec śpi, tak jakby już dawno nie żył, ale MISTRZ jest przebudzony i żyje wiecznie. Obserwuje. Pojmuje. Jakże jest szczęśliwy! Gdyż widzi, że przebudzenie jest życiem. Jakże jest szczęśliwy podążając ścieżką przebudzenia. Z niezwykłą cierpliwością medytuje, szuka wolności i szczęścia.
Jeśli nie włożysz w swoje przebudzenie bardzo dużego wysiłku, nie obudzisz się. Częściowe starania są daremne. Nie możesz być pół na pół, nie możesz być letni.To ci nie pomoże. Letnia woda nie może wyparować, a niewielki wysiłek, aby stać się świadomym zakończy się klęską. TRANSFORMACJA zachodzi tylko wtedy, gdy włożysz w nią całą swoją energię. Parujesz tylko wtedy kiedy gotujesz się w temperaturze stu stopni, tylko wtedy pojawia się ALCHEMIA. Zaczynasz się wznosić. Czy nie zaobserwowałeś tego? Woda płynie w dół, ale para idzie do góry.Tu dzieje się dokładnie to samo: nieświadomość idzie w dół,  świadomość w górę. I jeszcze jedna rzecz: "w górę" to synonim "do środka", a "w dół" to synonim "na zewnątrz". Świadomość jest skierowana do wewnątrz, nieświadomość na zewnątrz. Nieświadomość sprawia, że interesują cię inni ludzie, inne rzeczy. Nieświadomość trzyma cię w ciemności; twoje oczy skupiają się na innych. To sprawia, że powstaje pewien rodzaj zewnętrzności, powstają ekstrawertycy. Świadomość wytwarza poczucie wewnętrzności. Tworzy introwertyków; zabiera cię do wnętrza, coraz głębiej i głębiej. Głębiej i głębiej oznacza również wyżej i wyżej; to jednocześnie rośnie tak jak drzewa. Widzisz jak rosną w górę, nie widzisz ich korzeni idących w głąb. Ale by drzewo urosło w górę najpierw korzenie muszą pójść w dół. Jeśli drzewo chce dosięgnąć nieba musi zapuścić korzenie bardzo głęboko, najgłębiej jak tylko możliwe. Drzewo rośnie jednocześnie w dwóch kierunkach. W ten sam sposób świadomość rośnie w górę zapuszczając korzenie w głąb ciebie."

Osho

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 204
| < Grudzień 2016 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
O autorze

O mnie !

Anielskie wrozby !

Seanse indywidualne !

Swiadomosc rozwoju !

Moje prace !

Anielski Swiat na Facebooku !

Dodaj do ulubonych