Anielskie horoskopy i przesłania. Medytacje, modlitwy i artykuły o tematyce ezoterycznej.
czwartek, 16 sierpnia 2018

 

Prawdziwa zmiana następuje z poziomu miłości i akceptacji. Akceptacja nie oznacza, że sytuacja musi być dalej cały czas taka sama. Odczuwasz frustrację i napięcie  tak długo jak kłócisz się z rzeczywistością mówiąc, że coś nie powinno być takie jakie jest.

Możesz być szczęśliwą osobą i jednocześnie nie lubić swoich okoliczności życiowych. 

 

Przygotuj listę rzeczy, które chciałabyś / chciałbyś zamanifestować w swojej rzeczywistości. Przygotuj również samoprzylepne karteczki i coś do pisania. Pamiętaj, aby sformułować wszystkie życzenia  w czasie teraźniejszym. Postaraj się również sformułować je w miarę zwięźle i dokładnie. Np. “Cieszę się doskonałym zdrowiem.” “Mam wspaniały dom.” “Jestem w harmonijnym związku z cudownym mężczyzną / cudowną kobietą.” “Zarabiam miesięcznie… .” “”Osiągam sukcesy w …” itp. Z całej listy zakreśl 3 życzenia; takie, które chcesz zamanifestować jako pierwsze. Każde z tych trzech życzeń zapisz na dwóch oddzielnych karteczkach: pierwsze życzenie na dwóch kartkach, drugie na kolejnych dwóch i trzecie na kolejnych dwóch. W sumie powinnaś / powinieneś mieć zapisanych sześć różnych karteczek. Pierwszy zestaw trzech kartek (z każdym z trzech życzeń) przyklej na łóżku (od strony głowy), drugi zestaw trzech kartek przyklej na łóżku od strony nóg. Wszystko co musisz zrobić to po prostu zostawić tam te karteczki i z otwartością i pewnością czekać na to, aż pragnienia zamanifestują się w twojej rzeczywistości. Gdy już któreś z tych trzech pragnień przejawi się w twoim świecie usuń obydwie karteczki, na których to pragnienie było zapisane. Możesz wtedy zastąpić je następnym pragnieniem z listy. Ponownie zapisz pragnienie na dwóch oddzielnych karteczkach i przyklej po dwóch stronach łóżka obok poprzednich.

środa, 15 sierpnia 2018
"Niektóre zmiany wyglądają negatywnie na powierzchni, ale wkrótce uświadomisz sobie, że w twoim życiu tworzy się przestrzeń na to, by wyłoniło się coś nowego."
 
Eckhart Tolle 

Miłość kwitnie w sercach, w których lśni imię Stwórcy. Miłości Boga nic nie jest w stanie powstrzymać. Ty jesteś w innych, inni są w tobie. Nic nas nie dzieli.

Stale utrzymuj swoją uwagę na Bogu. Przebudź miłość w swoim sercu, byś mogła / mógł stać się jednością z Boskością.

Stale monitoruj swój umysł, by nie pojawiła się w nim żadna inna myśl oprócz tej o Bogu.

Twoim zadaniem jest słuchanie swego serca; słuchanie wezwań serca.

wtorek, 14 sierpnia 2018

 

Wzywam moją Wyższą Jaźń do zjednoczenia się ze mną, by prowadziła mnie i asystowała mi w deklarowaniu, ucieleśnieniu i zarządzaniu w 100 procentach suwerennością mojej istoty w tym i każdym momencie w jedności z moją Obecnością Jam Jest i w zgodności z moimi wybranymi celami i intencjami dla tego wcielenia.
Wzywam królestwa Elementali, Aniołów, Wniebowstąpionych Mistrzów i przodków, by byli świadkami mojej deklaracji, by towarzyszyli mi w podtrzymywaniu szczerości mojej intencji, by współtworzyli ze mną w manifestowaniu mojego osobistego najwyższego potencjału  w służbie Ziemi i ludzkości gdy wznosimy się na kolejny poziom naszej ewolucji.
W deklaracji mojej pełnej suwerenności i z przewodnictwem mojej Wyższej Jaźni i Obecności Jam Jest ustanawiam autonomię nad moim fizycznym i niefizycznym ucieleśnieniem, moją energetyczną wibracją i emanacjami. Nie pozwalam, by jakakolwiek ingerencja zniekształciła lub opóźniła spełnienie mojego celu w tym życiu. Nie ma znaczenia czy będzie to ingerencja podyktowana dobrymi chęciami czy wręcz przeciwnie.
Obejmuje to wszelkie jawne i ukryte intencje, próby i działania ograniczające, oddzielające, rozpraszające, manipulujące, pozbawiające mocy, traumatyzujące, dominujące, kontrolujące lub zabierające jakiekolwiek aspekty lub przyrost mojej energii i świadomości.
Odrzucam wszelkie tego rodzaju ingerencje, domagając się, aby zaprzestano ich natychmiast i z mocą wsteczną, w tym wszelkie oszustwa zaprojektowane w celu przeciwdziałania, uzurpowania lub uniknięcia intencji tej deklaracji.
Tworząc tę deklarację uznaję i akceptuję pełną odpowiedzialność za moją istotę i działania. W dalszym ciągu gorąco domagam się otwartych wskazówek i pomocy od mojej Wyższej Jaźni i Obecności Jam Jest, w którą nikt ani nic nie ingeruje. Zobowiązuję się zarówno słuchać jak i realizować to przewodnictwo, a z kolei słuchać i kierować podstawową świadomością, która przyczynia się do mojej osobistej zbiorowej świadomości w tym życiu.
Jeśli kiedyś nie będę w stanie lub nie będę chciała / chciał słuchać i głosić przewodnictwa mego Wyższego Ja lub Obecności Jam Jest, proszę, aby nawet wtedy wskazówki nadal były udzielane na różne sposoby dopóki nie będę w stanie ponownie zrozumieć i działać na  podstawie tego przewodnictwa.
W pełnej suwerenności proszę także i akceptuję dodatkowe energetyczne wsparcie ze strony moich przewodników, mojej Duszy, gwiezdnych i ludzkich rodzin, królestw Elementali, Aniołów, Wniebowstąpionych Mistrzów i Kosmicznych i różnych innych źródeł zgodnych z tą deklaracją i dla mojego Najwyższego Dobra, dla Najwyższego Dobra Ziemi i w zgodzie z moimi celami i intencjami na obecne życie.
Wybieram uzdrowienie całego strachu, traumy i ograniczeń stojących na mej drodze do wypełnienia mojego najwyższego potencjału i celu w tym życiu. Proszę, aby moja Wyższa Jaźń i Obecność Jam Jest we współpracy z królestwem Elementali, Aniołów, Wniebowstąpionych Mistrzów, kosmicznym oraz moich przodków asystowały mi w uzdrawianiu, transmutowaniu i przekraczaniu całego strachu, ograniczeń, separacji  i amnezji powstrzymujących mnie przed ucieleśnieniem mojej pełnej, zintegrowanej świętej męskiej i świętej żeńskiej mocy, miłości i mądrości. Proszę, aby moja Wyższa Jaźń i Obecność Jam Jest kierowały moim uzdrawianiem tak, bym ucieleśniała / ucieleśniał i oferowała / oferował optymalne wibracje we wszystkich okolicznościach; tak, abym manifestowała / manifestował optymalne zdrowie oraz całość w i poprzez fizyczne, emocjonalne, mentalne i eteryczne ciała, które płynnie rozwijam zgodnie z moją ścieżką i celem; tak, abym przebudziła  / przebudził się do i odzyskała / odzyskał wszystkie wspomnienia i dary przechowywane w moim ciele przyczynowym; tak, abym funkcjonowała / funkcjonował z energią, jasnością, równowagą, efektywnością i wydajnością w zmienianiu energetyki Ziemi; tak, abym zintegrowała / zintegrował uzdrawianie i wynikające z niego lekcje oraz energię uzdrawiania w możliwie najkorzystniejszy sposób i niech wszystko to rozwija się w najbardziej sprzyjającym, a jednocześnie najszybszym możliwym tempie.
Moją intencją jest, by uzdrawiając siebie w tym momencie uzdrowić inne aspekty siebie poprzez czas i przestrzeń jak również rozbite aspekty innej świadomości uwięzione w czasie które - dzięki efektowi domino - zdobędą wolność, by wrócić tam gdzie należą, by uzdrowić i by przyczynić się do jedności, którą staramy się współtworzyć, aby ukończyć naukę na Ziemi i zrobić kolejne kroki w naszej ewolucji.
Oferuję uzdrowienie, współczucie i wybaczenie wszędzie tam gdzie jest to potrzebne lub chciane po to, by wyzwolić wszystkie aspekty świadomości włączając w to moją własną świadomość i by pozwolić na to, by wszystko wróciło do naturalnego porządku całości i jedności.
I tak właśnie jest.

poniedziałek, 13 sierpnia 2018

Ograniczenia, limity, restrykcje, więzy, schematy… Temat, który tak mocno wpisany jest w człowieka. Temat niełatwy, budzący wiele sprzeciwów wtedy gdy mówi się, iż większość ograniczeń tkwi w głowie (nie poruszamy tu ograniczeń stricte fizycznych), w programach, w wyobrażeniach. Gdy człowiek żyje od wielu lat ze swoimi ograniczeniami wówczas po prostu w pierwszym momencie trudno jest mu uwierzyć, że tych ograniczeń nie ma; że ktoś inny mu je narzucił. Kosmiczna energia sprzyja teraz uwolnieniu się od tego, co cię blokuje, co nie pozwala wzrastać. Od jak dawna marzysz skrycie, by móc rozpostrzeć swoje skrzydła i wznieść się wysoko, rozwinąć się i osiągnąć sukces? Teraz nadszedł na to bardzo dobry moment. Weź sprawy w swoje ręce i przejaw najlepszą wersję siebie, wykreuj najwspanialszą wersję swojej rzeczywistości.  

 

 

niedziela, 12 sierpnia 2018

 

Co najpiękniejszego ktoś ci kiedyś w życiu powiedział? Przywołaj na chwilę to doświadczenie. Co widzisz? Jak się czujesz? To mogło być tylko jedno zdanie - jedno zdanie, które zmieniło cię na chwilę lub być może na zawsze.
Język, którym się posługujemy to coś więcej niż tylko gramatyka i wymowa. Jest w nim prawdziwa moc; nawet magia. Nasz język tańczy z naszą wyobraźnią. Tworzy niesamowitą ilość emocji i uczuć co często tworzy różnicę między kochaniem swego życia a sabotowaniem go.
Czy wiesz co oznacza wyrażenie “abrakadabra”? Pochodzi ono z języka aramejskiego (Jezus używał tego języka). Oznacza: “z pomocą moich słów tworzę” lub “z pomocą moich słów wywieram wpływ”.

Moc wypowiadanych słów jest ogromna.
Słowa, które wypowiadamy i myśli, które słyszymy w głowie sumują się i tworzą nasze osobiste historie. Te historie tworzą i kształtują naszą rzeczywistość. Słowa=> historie => rzeczywistość. Taka jest moc języka, którego używamy. Każdy człowiek opowiada swoje własne historie, a w tych historiach wciąż powtarzają się określone wzorce.


sobota, 11 sierpnia 2018“Skoro jedyna Obecność i Moc Wszechświata kocha mnie i wspiera to czego na całej Ziemi miałbym się obawiać? Niczego. Miłość uzdrawia, miłość jest przewodnikiem, miłość ochrania, miłość prosperuje, miłość odbudowuje, miłość kreuje, miłość tworzy wszystko od nowa. Tak więc pozwalam teraz miłości kroczyć przede mną, by wyprostowała ona wszystkie krzywizny w moim życiu. Umieszczam moją wiarę w miłości Stwórcy do mnie i jestem wolny - tak zostałem stworzony. “

 


John Randolph Price

 

 

piątek, 10 sierpnia 2018
czwartek, 09 sierpnia 2018

"Obecny czas jest czasem szczególnym. To właśnie teraz jest najlepszy czas na to, by usunąć to, czego nie chcecie. Bardzo często mówimy o odcięciu się od przeszłości. Macie teraz do dyspozycji czas, w którym dobrze byłoby zrobić swoisty rekonesans. Zróbcie rozeznanie w was samych, w waszych wierzeniach i poglądach. Oczyśćcie swoją przeszłość i odetnijcie się od niej. Uwolnijcie się od barier po to, byście mogli wreszcie objąć w posiadanie i przejawić wasze Boskie Dziedzictwo, które jest do waszej dyspozycji. Wyrwijcie chwasty z waszej podświadomości i świadomości i zróbcie miejsce nadświadomości – Boskiej cząstce wewnątrz was. Oczyśćcie pole waszych wierzeń i przekonań, spulchnijcie glebę waszych poglądów i zasiejcie nowe nasiona. Niechaj będą to nasiona, które zawierają w sobie Boską doskonałość. Zastanówcie się czy wciąż chcecie zbierać takie owoce jakie zbieraliście dotychczas? To do was – każdego z was indywidualnie i wszystkich połączonych zbiorową świadomością – należy wybór, należy decyzja. Każdy z was jest ważny, każdy z was się liczy. Jesteście połączeni ze sobą bardziej niż wam się wydaje. To, co myślicie, co mówicie i jak działacie naprawdę ma znaczenie i jest ważne w skali Ziemi i całego Wszechświata. Otwórzcie swe serca na miłość, albowiem taka właśnie jest wasza prawdziwa natura: to natura Miłości."

 

 

 Przesłanie przekazała: Bożena Piotrowska

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 269
| < Sierpień 2018 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
O autorze

O mnie !

Kontakt !

Wymiana energetyczna !

Dodaj do ulubonych

 Wejscie w przestrzen serca !

Instagram !

Anielski Swiat na Facebooku !