Anielskie horoskopy i przesłania. Medytacje, modlitwy i artykuły o tematyce ezoterycznej.
piątek, 23 czerwca 2017

Jeśli odczuwasz czasami smutek, przygnębienie; jeśli masz poczucie, że nie jesteś udana / udany czy wartościowa / wartościowy to dobrze jest najpierw uzmysłowić sobie, że jest to stan przejściowy. Negatywne myśli i uczucia mogą cię unieruchomić jeżeli na to pozwolisz. Tylko ty masz moc, by to zmienić. Nie musisz od razu dokonywać wielkich zmian. Wystarczy, że każdego dnia będziesz robić małe kroki, które ostatecznie doprowadzą cię do pozytywnych efektów; doprowadzą cię do miejsca, w którym rozpoznasz i docenisz własną wartość. Wszechświat będzie cię podczas tej drogi wspierał. Jak mantrę powtarzaj codziennie, że wykonujesz małe, ale efektywne kroki, które przynoszą ci pozytywne zmiany, szczęście i spełnienie. 

czwartek, 22 czerwca 2017

Prawdziwie otwórz swoje serce i pozwól,  by przemawiał twój Duch. Usuń wszystko co cię ogranicza, co sprawia, że wahasz się lub zaniżasz swoją wartość - to wszystko bazuje na strachu.  Sięgnij po prawdę, którą nosisz w sobie i przemawiaj słowami prawdy; swojej prawdy. Nie obawiaj się przejawiać swojej autentycznej istoty. Aby być sobą nie musisz przejawiać agresji, kłócić się, walczyć czy krzyczeć.  Nie musisz nikogo do niczego przekonywać.  Uświadom sobie, że jest dokładnie na odwrót: gdy naprawdę,  ale to naprawdę wyrażasz swoją autentyczną naturę nie musisz nikogo przekonywać,  nie musisz nikomu imponować. Dar ekspresji swej prawdziwej natury wzmacnia cię i sprawia, że również innych ludzi łagodnie zachęcasz,  by przejawiali swoją prawdę. Im częściej,  im więcej przemawiasz wprost ze swego serca tym mniej słów musisz używać,  a słowa te pełne są mocy, czystości i miłości.  Słowa pochodzące wprost ze świętego serca odczuwane są jako prawdziwe i godne szacunku. 

środa, 21 czerwca 2017

 

Czy starasz się wszystko zrobić zupełnie sama / sam? Proszenie o pomoc wymaga odwagi. Zarówno proszenie o pomoc jak i przyjmowanie oferowanej ci pomocy jest oznaką siły chociaż bardzo często ludzie uważają, ze jest dokładnie na odwrót; że jest to oznaką słabości. Bardzo często gdy prosisz Boga o pomoc Bóg odpowiada na twoje prośby wykorzystując do tego innych ludzi. Im dłużej ociągasz się z poproszeniem innych o wsparcie w tym większą spiralę negatywności wpadasz aż w końcu możesz dojść do wniosku, że absolutnie nikt nie jest w stanie pomocy ci udzielić. Bóg i Anioły pragną cię zapewnić, ze nie ma żadnych ograniczeń, a żaden problem nie jest zbyt duży czy też zbyt trywialny.

Proszenie o pomoc jest sporym krokiem na drodze do manifestacji obfitości; za wykonanie tego kroku bardzo często prawie natychmiast otrzymuje się odpowiedź. Ci, którzy wykażą się wiarą i odwagą otrzymują odpowiedzi w postaci nagłych przebłysków intuicji, wspaniałych pomysłów, niespodziewanych ofert pracy lub innych znaków.

wtorek, 20 czerwca 2017

Jak odmawiać tę modlitwę?

Modlitwa jest krótka, prosta, ale jej moc jest naprawdę wielka. Każde słowo należy wymawiać powoli, w stanie wewnętrznego wyciszenia i spokoju, skupiając się na znaczeniu, na wibracji danego słowa. Każde pojedyncze słowo należy wymawiać odpowiednio po kolei robiąc wdech, następnie wydech... wdech... wydech...

Dla ułatwienia nagrałam dla Was tę modlitwę w wersji audio tak, abyście mogli łatwiej dostosować każde słowo do wdechów i wydechów.

Link do youtube: https://www.youtube.com/watch?v=RrnR_gFBSSI&feature=youtu.be

 

Ukochany               (wdech)

Stwórco                  (wydech)

nasza                     (wdech)

Jedność                  (wydech)

jest                         (wdech)

esencją                  (wydech)

mojej                      (wdech)

prawdziwej             (wydech)

istoty                      (wdech)

i fundamentem       (wydech)

mojego                   (wdech)

istnienia.                (wydech)Być może w ostatnim czasie czułaś / czułeś się zmęczony, zniechęcony. Nic nie miało dla ciebie sensu. Zadbaj o siebie, o swoje ciało, ale także umysł i co najważniejsze – o ducha. Bądź teraz wyrozumiała / wyrozumiały dla siebie, a kiedy tak uczynisz będziesz też wyrozumiała / wyrozumiały dla innych. Świętuj swoje życie. Doceniaj to co masz, rzeczy duże i małe. Znajdź okazję do śmiechu, zabawy i świętowania. Anioły z chęcią pojawiają się tam gdzie panuje wypełniona miłością, śmiechem i radością atmosfera.poniedziałek, 19 czerwca 2017

Niezależnie od tego jak bardzo jesteś zajęta/ zajęty w ciągu dnia; jak bardzo twój dzień wypełniony jest różnego rodzaju obowiązkami zawsze postaraj się znaleźć czas tylko dla siebie; czas na robienie tego co TOBIE sprawia prawdziwą przyjemność.  Jest to wyraz miłości,  szacunku i sympatii dla siebie samej / samego. 

niedziela, 18 czerwca 2017

Anioł Caliel jest patronem osób urodzonych w okresie 16 - 21 czerwca, ale oczywiście z Jego pomocy mogą korzystać wszyscy ludzie; również ci urodzeni w innym terminie. :-)

 

Anioł Caliel (Anioł Sprawiedliwości). Jego imię oznacza: "Niewzruszony Bóg". Anioł Caliel walczy o sprawiedliwość i o to, by panowały Boskie Prawa. Pomaga odróżnić dobro od zła. Broni ludzi i walczy o to, co dobre. Uczy uczciwości i pokazuje jak kochać i szanować Boską Sprawiedliwość. Pomaga odkryć prawdę płynącą z wyższych wymiarów istnienia. Pokazuje jak rozwijać się i stać się lepszą osobą. Jest patronem sędziów, adwokatów i notariuszy. Pomoże ci zrozumieć karmę i pokaże ci jak sobie z nią poradzić.


Ludzie urodzeni w tym okresie są inteligentni, charyzmatyczni; mają bardzo magnetyczną osobowość. Mają również bardzo mocno rozwiniętą intuicję, zawsze potrafią odkryć prawdziwą naturę ludzi i sytuacji. Cechuje ich bystrość, cierpliwość i umiejętność spokojnego i obiektywnego analizowania każdej sytuacji. Bardzo ważna jest dla nich sprawiedliwość, prawda i uczciwość. Ich wiara w istnienie sfery duchowej jest bardzo silna i z łatwością potrafią kreować cuda w swoim życiu.

Musisz obserwować obraz, który malujesz przy pomocy swojej wyobraźni. Twoje środowisko, twoje otoczenie, życiowe warunki w każdym momencie są bezpośrednim rezultatem twoich wewnętrznych oczekiwań. Tworzysz fizyczną materializację tego co dzieje się w twoim umyśle. Jeśli wyobrażasz sobie trudne okoliczności, choroby czy desperacką samotność wówczas to automatycznie zmaterializuje się. Jeśli np. chcesz cieszyć się dobrym zdrowiem to właśnie taki obraz utrzymuj żywo w swojej wyobraźni. Wszelkie trudności tworzysz ty sama / sam. To jest prawdą dla każdego człowieka. Wewnętrzny stan projektowany jest na zewnątrz i tworzy fizyczną rzeczywistość. Te reguły dotyczą każdego człowieka. Możesz to wykorzystać dla swojej korzyści i zmienić swoje życiowe okoliczności gdy już uświadomisz sobie czym one tak naprawdę są. Nie możesz uciec od swojej własnej postawy ponieważ twoja postawa, twoje nastawienie tworzą naturę tego co widzisz. Dosłownie: widzisz to co chcesz widzieć; widzisz swoje własne myśli i emocjonalne nastawienie zmaterializowane w fizycznej formie. Jeśli mają zadziać się zmiany muszą to być zmiany mentalne i psychiczne. Takie zmiany zostaną odzwierciedlone w twoim środowisku. Negatywne, strachliwe czy degradujące nastawienie zawsze pracować będzie przeciwko tobie. 

sobota, 17 czerwca 2017

Anioły słyszą twoje prośby, radują się, że prosisz Je i Boga o pomoc. Proszą, byś otworzyła / otworzył się na Ich pomoc. Kiedy sądzisz, że nie zasługujesz na Anielską pomoc, lub kiedy uważasz, że dokonanie pewnych zmian jest zbyt przerażające – wtedy nie pozwalasz Aniołom pomóc sobie. Zaufaj Anielskiemu przewodnictwu. Pamiętaj, że silne i powtarzające się wrażenia przychodzące do ciebie w postaci myśli, uczuć lub wizji są prawdziwymi przesłaniami od Boga. Gdy podążasz za Boskim przewodnictwem masz pełne wsparcie ze strony Nieba.

Zwróć uwagę jak strach wpływa na twoje życie. Obawiasz się porażki? A może sukcesu i związanych z nim zmian? Nie walcz ze swoim strachem – zamiast tego wejrzyj w głąb siebie, zobacz tę część, którą się boi i prześlij jej miłość, światło i współczucie.

Teraz nadszedł czas na wybaczenie sobie i innym. Nie musisz zmieniać swego stanowiska lub zachowania. Podejdź jedynie do danej sytuacji z sercem pełnym miłości. Poproś Archanioła Zadkiela, aby uwolnił cię od braku przebaczenia sobie i innym. Poproś Go, aby oczyścił twoje serce ze wszystkich emocjonalnych toksyn. Archanioł Zadkiel zapewnia cię o swej pomocy i gwarantuje, że emocjonalne uzdrowienie objawi się w cudowny sposób. Gdy uwolnisz się od zmartwień, strachu i złych emocji wtedy poczujesz się prawdziwie szczęśliwa / szczęśliwy i wolna / wolny. 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 228
| < Czerwiec 2017 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
O autorze

O mnie !

Swiadomosc rozwoju !

Dodaj do ulubonych

 Wejscie w przestrzen serca !

Anielski Swiat na Facebooku !