Anielskie horoskopy i przesłania. Medytacje, modlitwy i artykuły o tematyce ezoterycznej.
czwartek, 21 września 2017

Im silniej, im pełniej otwierasz się na swoje wewnętrzne przewodnictwo tym bardziej zaczynasz sobie uświadamiać, że poza twoim ego istnieje moc, która pragnie pomagać ci żyć w sposób spełniony, głęboki; moc, która pragnie pomóc ci odnaleźć sens i realizować twój potencjał. Im większą uwagę zwracasz na wewnętrzne przewodnictwo tym bardziej staje się ono widoczne, wyraźne, a z jego pomocą możesz zacząć kreować w swoim życiu cuda. Twoje wewnętrzne przewodnictwo to Wyższa Jaźń; ta część twojej istoty, która trwa w stałej, w pełni świadomej Jedności z Bogiem.

środa, 20 września 2017

Kochane Dusze!

Rozpoczął się nowy rok numerologiczny. :) Tym razem możecie wybrać dla siebie kartę z przesłaniem na cały rok numerologiczny. Poproście intuicję, by wskazała wam która karta niesie ze sobą najtrafniejsze dla was przesłanie na cały rok numerologiczny. Gdy już wybierzecie kartę wystarczy, że wejdziecie na tę stronę

 

 http://anielskiswiatkarty.blox.pl/2017/09/Wybierz-dla-siebie-karte-z-przeslaniem-na-nowy.html

 

by poznać znaczenie wybranej przez was karty.

Życzę Anielsko udanego wyboru. O:)Kończy się pewien etap w twoim życiu; błogosław to, co było, co jest, co będzie. Wyraź prawdziwą wdzięczność za lekcje, które wyniosłaś / wyniosłeś z tego etapu; lekcje, które pozwoliły ci uwolnić się od starych schematów; tych, które już nie są ci do niczego potrzebne. Pozwól, by koniec obecnego cyklu i początek kolejnego nastąpił z lekkością oraz łaską i wiedz, że coś cudownego może pojawić się w twoim świecie w każdym momencie. Raduj się faktem, że bogatsza / bogatszy w zdobytą wiedzę możesz teraz łatwiej poradzić sobie z ewentualnymi życiowymi wyzwaniami. 

wtorek, 19 września 2017

Anioł Menadel jest patronem osób urodzonych w okresie od 18 do 23 września, ale oczywiście z Jego pomocy mogą korzystać wszyscy ludzie; również ci urodzeni w innym terminie. :-)

Anioł Menadel (Anioł Pracy). Jego imię oznacza: “Szanowny Bóg”. Jest Aniołem pracy, pomocy, altruizmu, współpracy i powołania. Pomoże ci znaleźć najlepszą dla ciebie pracę lub dostosować się do warunków w twojej obecnej pracy. Pomoże ci wykonać wewnętrzną pracę nad własnym rozwojem. Może pokazać ci jak poprzez pracę odnaleźć wolność i jak zrozumieć sens pracy. Pomoże ci ujrzeć twój prawdziwy potencjał oraz w pełni poświęcić się temu, co robisz.


Ludzie urodzeni w tym okresie mają niezwykle silną wolę. Są mądrzy, pewni siebie, optymistyczni i niezależni. W pracy są prawdziwymi perfekcjonistami. Cieszą się zasłużonym szacunkiem. Wysoko cenią prawdę i uczciwość. Mają silną wiarę, wierzą w Boga, ale nie wierzą w religię. Bywają bardzo uparci i nie lubią prosić o pomoc. 

 

Nie zawsze musisz wiedzieć "dlaczego". Kiedy sprawy nie układają się po twojej myśli wówczas pierwszym pytaniem jest: "dlaczego". Zadajesz to pytanie sobie, swoim przyjaciołom, istotom duchowym... Skupiasz się na tym dlaczego masz takie czy inne odczucia, dlaczego dzieją się rzeczy, których nie lubisz. Chcesz odpowiedzi. Czy wiesz jednak, że zdarza się, iż pytanie "dlaczego" jest czynnikiem rozpraszającym? Oczekujesz na zrozumienie dlaczego rzeczy są takie jakie są, lub dlaczego utknęłaś / utknąłeś, lub dlaczego pojawia się w twoim życiu jakiś wzorzec i to oczekiwanie sprawia, że nie wprowadzasz zmian. Zamiast pytać dlaczego lepiej zapytać  i zrozumieć czym jest wzorzec, który przewija się w życiu. Nie zawsze jest to proste ponieważ nie jest łatwo połączyć się i chcieć rozpoznać własne ograniczenia, blokady, opór. Trzeba jednak dotrzeć do tego, co leży ukryte głęboko, by energia z powrotem mogła płynąć swobodnie. 

poniedziałek, 18 września 2017
niedziela, 17 września 2017

Bardzo często odnosząc się do podróży duchowej używamy porównania do cyklu życia motyla, który z jaja przekształca się w gąsienicę, po czym otacza się kokonem, aby ostatecznie przemienić się w pięknego owada. Nasz rozwój duchowy także składa się z takich cykli. Jako zwykły człowiek pełzamy niczym gąsienica. Gdy zmęczy nas pełzanie zaczynamy powoli dochodzić do wniosku, że pełzanie to nie wszystko, że jest coś więcej. Tworzymy swój kokon jednak nie na zewnątrz, ale poprzez udanie się w podróż do własnego wnętrza; poprzez medytację, modlitwę, czytanie, poszukiwanie i studiowanie duchowych prawd. Po latach pozostawania w kokonie gdy jesteśmy gotowi możemy rozpostrzeć skrzydła i wzlecieć na wyżyny naszych możliwości i możemy przejawiać doskonałe piękno naszej prawdziwej istoty.

sobota, 16 września 2017

Czy wiesz, że zawsze, w każdym momencie twojego życia towarzyszą ci całe zastępy Anielskie? My, twoi skrzydlaci pomocnicy, stale oferujemy ci naszą pomoc i prowadzenie. Prosimy cię teraz, byś zanurzyła / zanurzył się w kontemplacyjnej ciszy. Uspokój swe myśli, wycisz swój umysł, a usłyszysz wtedy głos Boga i nasze przesłania. W najbliższym czasie zrób retrospektywny przegląd swojego życia i wiedz, że wspieramy cię podczas rozpoczynającego się następnego etapu twojego życia.piątek, 15 września 2017

Anioł Chavakiah jest patronem osób urodzonych w okresie od 13 do 17 września, ale oczywiście z Jego pomocy mogą korzystać wszyscy ludzie; również ci urodzeni w innym terminie. :-)

Anioł Chavakiah (Anioł Pojednania). Jego imię oznacza: “Bóg Radości”. Jest patronem pojednania, pogodzenia. Pomaga nam utrzymywać harmonię w relacjach. Przynosi prawdę i pomoc w rodzinie, potrafi ochronić każdą rodzinę. Pomoże ci przypomnieć sobie i połączyć się z wiedzą twoich przodków. Anioł Chavakiah jest patronem osób, które kochają pokój na Ziemi. Pomaga zdobyć nagrody za lojalność.


Ludzie urodzeni w tym okresie kochają pokój. Są urodzonymi mediatorami, uwielbiają godzić inne osoby. Mają wysokie standardy moralne. Mają tendencje do tłamszenia swoich uczuć gdy w grę wchodzi pomóc innym ludziom. Zwracają uwagę na wszystkie szczegóły. Z natury są życzliwi, uprzejmi i przyjacielscy. Nigdy nie używają żadnej formy przemocy, by przekonać kogoś do swoich racji. Cechuje ich fizyczna atrakcyjność. 

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 241
| < Wrzesień 2017 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
O autorze

O mnie !

energia pieniedzy !

Dodaj do ulubonych

 Wejscie w przestrzen serca !

Anielski Swiat na Facebooku !