Anielskie horoskopy i przesłania. Medytacje, modlitwy i artykuły o tematyce ezoterycznej.
wtorek, 30 sierpnia 2016

Mówi, że wszystko co istnieje w naszym Wszechświecie - niezależnie od tego czy widzialne czy niewidzialne - składa się z czystej, świetlistej energii, która rezonuje i istnieje jako wibracyjna frekwencja lub ścieżka.  Cała materia oraz wszystkie myśli i emocje posiadają swoją wibracyjną  częstotliwość. Myśli,  uczucia i działania,  które wybieramy także charakteryzują się swoją własną wibracją.  Ta wibracja  sprawia, że myśli,  uczucia i działania wchodzą w rezonans z tym co posiada identyczną częstotliwość.  Innymi słowy: twoje myśli są nierozerwalnie połączone z resztą Wszechświata.  "Podobne przyciąga podobne". Gdy wybierasz dobre, pozytywne myśli wówczas będziesz w wibracyjnej  harmonii z ludźmi,  którzy mają podobne myśli.  

Nauka udowodniła,  że wszystko w przejawionym Wszechświecie w ostatecznej formie stworzone jest z energii, z kwantowych jednostek wibrujących w określonej częstotliwości.  Fizycy kwantowi pokazali, że materia - chociaż wydaje się być solidna - to po przyjrzeniu się jej pod bardzo dokładnym mikroskopem można zobaczyć,  że składa się z najmniejszych elementów: molekuł, atomów,  neutronów,  elektronów i kwantów  (najmniejszych możliwych do zmierzenia cząsteczek); że ostatecznie to przede wszystkim jest pusta przestrzeń przeplatana energią.  Tak więc wszystko jest złożone z energii i pustej przestrzeni. Wszystko co wydaje się stałe, twarde, solidne jest częstotliwością wibracyjną  energii,  z której zostało stworzone. Interesującym faktem jest to, że im twardszy przedmiot tym szybsza prędkość wibracji. I z drugiej strony: im mniejsza gęstość obiektu tym mniejsza prędkość wibracji. 

Co ważne jest dla  nas: myśl jest tym gdzie wszystko się zaczyna. Gdy twój świadomy umysł nawykowo trzyma się określonych myśli one wówczas coraz mocniej, coraz trwalej osadzają się one w podświadomości. Stają się dominującą wibracją.  Ta dominująca wibracja wpada w rezonans z innymi podobnymi wibracjami i przyciąga je do twojego życia.  Łatwiej jest to zrozumieć gdy rozważysz kwestię że z metafizycznej  perspektywy cały Wszechświat jest umysłem.  Twoja wibracja wpływa na wszystko wokół ciebie: twoje otoczenie, ludzi, zwierzęta,  przedmioty i na odwrót: wszystko to wpływa na ciebie. 

Twoje uczucia w chwili teraźniejszej dyktują twoją częstotliwość.  Mówi się,  że uczucie to słowo definiujące świadomość wibracji. Twoje uczucie to twoja wibracja wywołująca odpowiedni rezonans. Pozytywne uczucia = pozytywne okoliczności; negatywne uczucia = negatywne okoliczności.  

poniedziałek, 29 sierpnia 2016

Anioł Światła przypomina ci, że Boskie Światło rozświetla ciemność i przynosi nadzieję i inspirację. Boskie Światło jest w tobie i wszystko co musisz zrobić to stale o tym pamiętać i czuć jak to Światło wypełnia cię całą / całego. Ty jesteś Światłem, Światło jest tobą. Boskie Światło przynosi miłość, transformację, wiedzę i spokój. Gdy Boskie Światło staje się w tobie coraz silniejsze i jaśniejsze wtedy coraz łatwiej zaczynasz odnajdować klarowność i cel. Stajesz się wówczas prawdziwą latarnią przypominającą innym o tym, że także oni są Boskimi Istotami.

niedziela, 28 sierpnia 2016

Bądź życzliwa / życzliwy i pozytywna / pozytywny. Gdy zaczynasz myśleć o sobie w sposób życzliwy i pozytywny, gdy zaczynasz kochać siebie wówczas systematycznie ta miłość wzrasta. Uczyń nawyk z mówienia do siebie: "Kocham cię", z chwalenia i akceptowania siebie. Takie zachowania wywołają reakcję łańcuchową dającą ci coraz więcej miłości, wsparcia i wzmocnienia. Uznaj swoje wysiłki. Nie zawsze chodzi o to, by wygrywać, by zdobywać najwyższe szczyty. Jeśli naprawdę świadomie starasz się rozwijać, robić wszystko z najlepszymi intencjami to nawet jeśli czasami zdarzy ci się porażka i tak liczy się wysiłek, praca i starania, które podejmujesz.

sobota, 27 sierpnia 2016
piątek, 26 sierpnia 2016

Po wielu tysiącleciach nadszedł wreszcie taki moment w dziejach ludzkości, w którym każdy z was indywidualnie - a w konsekwencji indywidualnych wyborów wy wszyscy jako świadomość zbiorowa - zdecydował co dalej? Czy wciąż chcecie żyć uwikłani w ziemskie dramaty? Czy wciąż chcecie tworzyć negatywną karmę? Czy wciąż chcecie żyć w gęstej fizyczności, w niskich wibracjach? Czy wciąż chcecie żyć w iluzji? I wreszcie czy wciąż chcecie żyć w poczuciu oddzielenia od Boga  i w poczuciu odseparowania od siebie nawzajem? Nadszedł czas, by zatrzymać się i zastanowić. Dokąd prowadzi ludzkość tak destruktywny tryb życia? Czy skupienie się tylko na fizycznej stronie istnienia daje wam prawdziwe szczęście? Spełnienie? Satysfakcję? Każdy z was ma wolną wolę i nikt za was wyboru dokonać nie może. Nie zrobi tego nawet sam Bóg - Ojciec - Matka - Stwórca gdyż byłoby to niezgodne z ustanowionym przez Niego Prawem Wolnej Woli. Decyzja należy wyłącznie do was i jakakolwiek by ona nie była - My wciąż będziemy przy was, będziemy was kochać, szanować i wspierać. Naszym zadaniem jest pomagać wam. Robimy to podpowiadając wam co jest dla was najlepsze; udzielając wam wskazówek, dzięki którym możecie rozwijać się i wzrastać, ale to wy musicie dokonać zmiany wewnątrz siebie. Miejcie świadomość, że każdy z was może się zmienić; każdy może ewoluować duchowo. Wszyscy jesteście stworzeni na obraz i podobieństwo Boga. Wszyscy jesteście istotami duchowymi chwilowo - patrząc z perspektywy wiecznego Wszechświata - przebywającymi w fizycznej postaci. Otwarcie się na duchową stronę istnienia jest jak powrót do Domu waszego Ojca. Kiedy rozwijacie się duchowo; kiedy wasza świadomość wzrasta wtedy otrzymujecie wszystkie brakujące do tej pory kawałki puzzli i stopniowo elementy układanki znajdują się na swoich miejscach, a wy zaczynacie dostrzegać pojawiający się, coraz bardziej kompletny obraz i macie poczucie pełni. Trwajcie w Świetle i Miłości."

 

 

Przesłanie przekazała: Bożena Piotrowska 

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 183
| < Sierpień 2016 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
O autorze

O mnie !

Cudem jestem !

Anielskie wrozby !

Seanse indywidualne !

Moje prace !

Anielski Swiat na Facebooku !

Dodaj do ulubonych