Anielskie horoskopy i przesłania. Medytacje, modlitwy i artykuły o tematyce ezoterycznej.
poniedziałek, 27 lutego 2017


Błogosławić to znaczy życzyć ludziom, miejscom, ale także sytuacjom, zdarzeniom - bezwarunkowo i z głębi serca - nieograniczonego dobra. Błogosławieństwo to święcenie i czczenie. Błogosławić to znaczy przywoływać Boską Opiekę; mówić lub myśleć z wdzięcznością; obdarowywać szczęściem. I chociaż to nie my jesteśmy tymi, którzy obdarowują to po prostu jesteśmy radosnymi świadkami obfitości życia.

Błogosławieństwo jest rozdawaniem dobrej woli. Jest aktem przywołania Boskiej Ochrony lub Pomocy; aktem przywołania do siebie lub innej osoby (miejsca lub sytuacji) Boskiej Łaski. Oferowanie błogosławieństwa nie jest trudnym zadaniem. W rzeczywistości błogosławieństwo jest czymś niesłychanie prostym. Każda nasza myśl i każde działanie, które podejmujemy stają się częścią kolektywnej energii planety.
Błogosławieństwa są niezbędne do tworzenia bogatszego, lepszego życia na Ziemi.
Kiedy błogosławimy, kiedy prosimy o dobro zwracamy się wtedy do Boga; do Źródła wszelkiej dobroci.


" Naucz się łączyć się z ciszą, która jest w tobie i wiedz, że wszystko w życiu ma jakiś cel. Nie ma błędów; nie ma przypadków. Wszystkie zdarzenia są błogosławieństwami danymi nam, byśmy mogli się z nich uczyć."
~Elisabeth Kubler-Ross


Możesz błogosławić używając poniższych słów; możesz również błogosławić swoimi własnymi słowami.


"Boże mojego serca, Boże mojego zrozumienia;
spójrz życzliwie na wszystkich, którzy są tu wędrowcami.
Pozwól, by słowa, które wypowiadam każdego dnia czyniły lepszym dzień innych ludzi.
Spraw, by moje słowa wnosiły światło tam gdzie jest ciemność; nadzieję w miejsce rozpaczy i by wywoływały szeroki uśmiech.
Boże, spraw, by światło było tak intensywne, by mogło wniknąć w serce każdej napotkanej przeze mnie osoby.
Otwieram się na przyjęcie Twojej Boskiej Radości, dzięki której moje światło może świecić jeszcze jaśniej.
Niezależnie od tego co mogę spotkać na swej drodze w ciągu dnia niech zawsze obecna będzie Twoja Dobroć.
Niechaj dobre wibracje Światła i Miłości mnożą się dla wszystkich ziemskich wędrowców.

Niech tak będzie i tak właśnie jest.
Dziękuję Boże."


niedziela, 26 lutego 2017

Anioł Habuhiah jest patronem osób urodzonych w okresie między 25 a 28lutego, ale oczywiście z Jego pomocy mogą korzystać wszyscy ludzie; również ci urodzeni w innym terminie.  :)

 

Anioł Habuhiah (Anioł Uzdrawiania). Jego imię oznacza "Bóg najżyczliwszy dawca". Główną misją tego Anioła jest zachowanie pokoju, eliminowanie złych mocy i szeroko pojęte uzdrawianie. Połączony jest z absolutnie każdą metodą uzdrawiania jaka kiedykolwiek została odkryta i użyta. Patronuje zarówno medycynie klasycznej jak i duchowej, energetycznej. Ten wspaniały Anioł pomoże ci przywrócić równowagę w twoim ciele. Jego obecność napełni cię miłością do świata przyrody. Wspomaga osoby zajmujące się uprawą roli; pomaga im zbierać obfite plony. Pomaga dostosować wszystko do Boskich Standardów.

Ludzie urodzeni w tym okresie są optymistami; zawsze mają pozytywne nastawienie do świata. Ich dobry nastrój jest zaraźliwy. Doskonale wiedzą, że gdy w życiu zamykają się jedne drzwi zaraz potem otwierają się następne, za którymi czeka na nich wiele wspaniałych możliwości. Wierzą, że Bóg podaruje im to, co najlepsze. Wobec innych ludzi wykazują szlachetną i bezinteresowną postawę. Cechuje ich klasa i elegancja. Cieszą się wielkim szacunkiem płynącym od innych osób. Są niezwykle inteligentni i mają zdolności analityczne. 

"Czy wiesz jak piękna / piękny jesteś, moja droga / mój drogi? Myślę, że nie wiesz. Gdy mówisz o Bogu widzę niesamowicie kolorowe strumienie wypływające z twojego umysłu i serca zanoszące  wspaniałe i tajemnicze przesłania do każdego zakątka na świecie. Widzę świętych znajdujących się setki mil od ciebie kłaniających się w obliczu cudownych dźwięków twoich najzwyklejszych słów."

 Hafiz

sobota, 25 lutego 2017

Zapraszam na warsztaty


„Duchowe oczyszczanie”


Wiosna to czas magiczny. Cała przyroda budzi się do życia z zimowego snu. Energia zaczyna poruszać się w coraz szybszym tempie wybudzona  z zimowej stagnacji. Nie bez przyczyny ludzie od dawien dawna intuicyjnie robią wiosenne porządki. Robi się porządki po to, by usunąć to, co jest już niepotrzebne i w ten sposób przygotowuje się miejsce na coś nowego, lepszego.
Dobrze jest pamiętać, że większość ludzi żyje w sposób nieświadomy. Podświadomość - to tam właśnie rejestrowane są różne programy, wierzenia, schematy. W wielu przypadkach niekorzystne. I tak jak w niesprzątanym domu zbierają się śmieci tak w całej istocie człowieka zbierają się różnego rodzaju zanieczyszczenia. One powodują ból, blokady, stagnację. Energia jest zawsze w ruchu – taka jest jej natura – a gdy w ciele / umyśle/ podświadomości powstają blokady wówczas energia nie może płynąć swobodnie. Dlatego tak ważne jest regularne oczyszczanie.


Zapraszam cię na warsztaty, na których dokonasz wiosennych, duchowych porządków w swojej istocie.
Podczas medytacji i różnego rodzaju ćwiczeń pracować będziesz z różnymi aspektami swej istoty.


Na warsztatach kładę nacisk na praktykę, a nie na teorię.
Jeżeli intuicyjnie czujesz, że energia warsztatów cię przyciąga; jeżeli czujesz, że przyda ci się oczyszczanie i – tak jak przyroda – chcesz przebudzić się do życia zapraszam na warsztaty:


„Duchowe oczyszczanie’’.


Wszystko co będzie działo się na warsztatach prowadzone będzie przez Siłę Wyższą i służyć będzie twojemu Najwyższemu Dobru.

 


Warsztaty odbędą się w Poznaniu


W dn. 1 - 2 kwietnia 2017


Lokalizacja: hotel „Quality System”, ul. Lechicka 101

 

Prowadząca: Bożena Piotrowska 

O mnie: http://ezowarsztaty.blox.pl/html

 

Kontakt: celestyna.gemma.fortunata@tlen.pl 

 

 

 Inwestycja: 400 złotych

(płatne na miejscu,  przed rozpoczęciem warsztatów )

Osoby, które zadeklarują swój udział do dnia. 12.03 otrzymają 30 złotych rabatu (czyli kwota do zapłaty wyniesie 370 złotych).


W cenę wliczone jest uczestnictwo w warsztatach, napoje oraz drobne przekąski. Nocleg oraz wyżywienie nie są wliczone w cenę.

 

Ilość miejsc ograniczona.


Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania warsztatów.

 

 

 

Dzień dzisiejszy i jutrzejszy mogą różnić się od dnia wczorajszego jeśli pozwolisz, by dzień wczorajszy odszedł i skupisz się na dniu dzisiejszym.

Dzień dzisiejszy i jutrzejszy to twoje obecne (teraźniejsze) wibracje i masz nad tym całkowitą kontrolę.

Szukaj tego, co sprawia, że czujesz się dobrze i patrz jak wszystko w twoim życiu rozkwita odzwierciedlając dobre wibracje.

Ujrzyj dzisiejszy dzień jako pozytywny, nowy początek. Nigdy nie jest za późno, by rozpocząć od nowa.

piątek, 24 lutego 2017

Kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć je w większym rozmiarze. :-)

 

Anioły przypominają ci o potędze wybaczania. Wielu osobom przebaczenie przychodzi z trudnością. Uparcie trzymają się poczucia wyrządzonej im krzywdy ponieważ te uczucia są im dobrze znane. Jednak nie widzą, że sami siebie krzywdzą w takiej sytuacji. Wybaczenie = uzdrowienie. Często ludzie zapominają również o tym jak istotne jest wybaczenie sobie samej / samemu. Każdemu człowiekowi zdarza się w życiu zbłądzić; każdy w życiu zrobił coś, z czego nie jest dumny, ale nie mam sensu roztrząsać tego w nieskończoność. Cała sztuka polega na tym, by uświadomić sobie gdzie popełniliśmy błąd i wyciągnąć odpowiednie wnioski po to, by w przyszłości tego błędu nie powielać. Przebaczenie sobie czy innym przychodzi łatwiej gdy kochamy siebie oraz gdy wypełniamy się współczuciem i zrozumieniem.

czwartek, 23 lutego 2017

Ludzie często tkwią w sidłach negatywnych myśli; w negatywnych cyklach niezamierzonego użycia żyjącej energii. To prowadzi do patologicznych, destrukcyjnych zachowań, cierpienia, smutku, wściekłości i żalu. Negatywne myśli potrafią zrujnować życie.  Negatywne myślenie jest najgorszym możliwym scenariuszem!

Możesz to zmienić!

Jeśli nie wiesz, że możesz zmienić swój sposób myślenia wtedy czujesz się ofiarą własnych myśli i życiowych okoliczności  (które to okoliczności sama / sam tworzysz).

Wiedza,  świadomość to potęga.

W momencie, w którym w twoim umyśle pojawi się myśl  (lub obraz), która jest negatywna natychmiast zwizualizuj tę myśl zamkniętą w bańce stworzonej ze  złoto – białego Światła i ściskaj ją tak długo dopóki zupełnie nie wyparuje.  Powiedz z całym przekonaniem:

„Neguję i neutralizuję tę myśl i odsyłam ją do Boskiego Światła TERAZ!”

Następnie powiedz:

„Boska Miłość,  Boskie Światło,  Boska Doskonałość” (możesz to powtórzyć wielokrotnie).

Jeśli naprawdę chcesz wyzwolić się od negatywnych myśli bądź świadoma / świadomy tego, co pojawia się w twoim umyśle i powtarzaj powyższe ćwiczenie za każdym razem gdy pojawi się negatywna myśl.  To naprawdę zmieni twoje życie.  Ćwiczenie to możesz wykorzystać również do pracy z emocjami. 

środa, 22 lutego 2017

Doktor Hew Len twierdzi, że całkowita odpowiedzialność za twoje życie oznacza, że wszystko co jest w twoim życiu ( po prostu dlatego, iż jest to w twoim życiu obecne ) jest twoją odpowiedzialnością. W dosłownym znaczeniu cały świat jest twoją kreacją. To pigułka, którą trudno przełknąć. Bycie osobą odpowiedzialną za własne słowa lub czyny to jedna kwestia. Czymś zupełnie innym jest bycie odpowiedzialnym za to co robią lub mówią inni ludzie.  Jednak taka jest prawda: jeśli bierzesz całkowitą odpowiedzialność za swoje życie wtedy wszystko co widzisz, słyszysz, smakujesz, czego dotykasz lub czego w jakikolwiek sposób doświadczasz jest twoją odpowiedzialnością ponieważ jest obecne w twoim życiu. Kochanie siebie jest najlepszym sposobem na przejawienie swej doskonałości, a gdy pozwalasz na przejawienie swej doskonałości wtedy cały twój świat staje się doskonały. Tak więc pamiętaj, że za każdym razem gdy chcesz coś naprawić, uzdrowić, udoskonalić w swoim życiu jest tylko jedno miejsce, do którego musisz zajrzeć: do swego wnętrza; musisz połączyć się ze swoją prawdziwą naturą.

Gdziekolwiek i kiedykolwiek patrzysz - patrz z miłością.

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 218
| < Luty 2017 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28          
O autorze

O mnie !

Anielskie wrozby !

Seanse indywidualne !

Swiadomosc rozwoju !

Dodaj do ulubonych

 Wejscie w przestrzen serca !