Anielskie horoskopy i przesłania. Medytacje, modlitwy i artykuły o tematyce ezoterycznej.
niedziela, 22 stycznia 2017

Mentalne nawyki, określone wspomnienia, ścieżki myślowe, programy i filtry, poprzez które patrzysz na świat powstrzymują cię przed doświadczeniem harmonii, miłości lub pomyślności. Nie możesz oczekiwać, że stworzysz coś nowego wybierając wciąż te same programy, myśli, schematy. Jeśli naprawdę, naprawdę pragniesz zmiany - zacznij od podstaw. Tak wiele mówi się o potędze myśli, wierzeń i przekonań, o potędze tego w jaki sposób postrzegamy rzeczywistość, a wciąż spore grono osób traktuje to z przymrużeniem oka, z pewnym niedowierzaniem i ignorancją. Nawet nie próbując mówią, że to z pewnością nie działa. Albo być może spróbują jednak nie starcza im siły woli, by świadomie, konsekwentnie dążyć do trwałej zmiany i po kilku dniach wracają do starych ścieżek. Praca nad sobą wymaga przede wszystkim samoświadomości, uważności, wiary i wytrwałości.

Anioł Umabel jest patronem osób urodzonych między 21 a 25 stycznia, ale oczywiście z Jego pomocy mogą korzystać wszyscy ludzie; również ci urodzeni w innym terminie.  :-)

 

Anioł Umabel - Jego imię oznacza "Bóg wyniesiony ponad wszystkie imiona". Jest Aniołem Przyjaźni. Jest patronem astrologii oraz fizyki. Zna sekrety zwierząt, minerałów i roślin. Poproszony o pomoc będzie towarzyszył ci podczas rozwoju twojej świadomości, skupienia oraz sumienia. Pomoże ci zrozumieć jak ważne jest to czym rezonujesz oraz jak istotne są wysokie wibracje. Poprowadzi cię, byś mogła / mógł zagłębić się w swojej podświadomości i odkryć swoją prawdziwą naturę. Ten niesamowity Anioł ma wiedzę na temat całego Wszechświata i każdego poziomu kreacji (stworzenia). Może doprowadzić cię do naprawdę głębokiej, tajemnej wiedzy. Może pomóc ci stać się bardzo dobrym nauczycielem; z Jego pomocą będziesz dzielić się swoją wiedzą.


Ludzie urodzeni w tym okresie z łatwością nawiązują nowe przyjaźnie. Jednak mimo tego daru często wybierają izolację i samotność. Są bardzo wrażliwi, życzliwi, czuli i pełni miłości. Mają w sobie wiele cierpliwości. Obdarowani są niesamowitą intuicją. Lubią podróże i dobrą zabawę. Są świetnymi psychologami, najlepiej radzą siebie z dziećmi. 

sobota, 21 stycznia 2017
piątek, 20 stycznia 2017

Kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć je w większym rozmiarze. :-)

 

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 212
| < Styczeń 2017 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
O autorze

O mnie !

Anielskie wrozby !

Seanse indywidualne !

Swiadomosc rozwoju !

Anielski Swiat na Facebooku !

Dodaj do ulubonych

 Wejscie w przestrzen serca !